Jump to content
Magnes

Ściemniamy coś w 2013?

Recommended Posts

Inne regionalne organizuja takie akcje więc może i tutaj to wypali...

Ma ktoś w planie sciemniać szyby na wiosne? Ja bym chciał zrobić komplet wiec w zakładzie trzeba nie malo zostawić. Jeśli jeszcze kilka osób by się zdecydowąło to na pewno stawka byłaby lepsza. Co wy na to?

Nie musisz zbierać dużo osób. Odezwij się na pw.

Ja sie pisze na taka akcje jak cos:jasne

Ja mysle tak o kwietniu. [email protected] o kim mowisz ze slubic? Slubice dla mnie tez by pasowaly bo mialbym blisko. bartas podeslal mi namiar ale na goscia z nowej soli. Przy okazji zadzownie.

Wiesz na jakiej ulicy chociaz to przy najblizszej okazji podajde zapytam o koszty.

Ja znam firme z GW co dobrze robia, kumple i szwagier korzystali i sa zadowoleni .

FOL CAR P.H.U.

Marcin Plaskota

ul. Mickiewicza 19

66-400 Gorzów Wlkp.

tel.: 95 720 64 40

tel. kom.: 666 315 996

e-mail: [email protected]

Ja też tam robiłem i jestem bardzo zadowolony.Robiłem komplet,czekałem około 4 godz. i zapłaciłem chyba 450zł.Facet miał sprowadzić specjalną folie z atestem na przednie szyby jak ktoś chce to pytaj cie się morze już ją ma.

Witam. Ja się piszę na spota. Niech tylko poskładam pojego paska......

Ciekawe czy ktoś w Lubuski robi dymienie szyb, i czy ewentualnie jest coś takiego jak folia reflekcyjana/fotochromatyczne

Była pod Zieloną Górą firma która jedyna w polsce przyciemniała piecowo... Była :)

ja jestem ze słubic znajomi przyciemnili szyby u nas w miescie u tego goscia co piszecie wyszło ok robi dobrze takze dołaczył bym sie grupowo tylko chiał bym szyby przyciemnic lekko i nie wiem jaka folia nie chce czarnych szyb na szybach mam oznaczenia tinted wiec sa juz fabrycznie lekko zielonkawe i w tym kierunku chciał bym pujsc np jakas zielonkawa folia widziałem kilka pasatów po lifcie delikatnie zielonkawe przyciemnione i nigdy nie wiedziłem jak uzyskac taki efekt jak to jest zrobione ??

Folie GLOBAL atest jest ale na tyl

Przodow legalnie niestety nie oklei nikt a jak ktos twierdzi ze tak to nabija was w butelke :)

Atesty przeciez to i tak mozna o kant dupy rozbic. Tyl to mozna nawet sklejka zaslepic a przodow nie mozna legalnie sciemnic nawet o "0,5%" wiec jakie znaczenie ma to czy folia jest z atestem.

P.S. Ja tez chce przody :)

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy