Skocz do zawartości
Magnes

Ściemniamy coś w 2013?

Rekomendowane odpowiedzi

W Słubicach - chyba na ulicy Krótkiej - bardzo dobry fachowiec. Czesto reklamuje sie na postoju przy Intermarche. Robiłem szyby do Focusa - SUPER. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je na Śląsku pomogę akcję zrealizować a dokładnie w Rybniku :)

 

Inne regionalne organizuja takie akcje więc może i tutaj to wypali...

 

Ma ktoś w planie sciemniać szyby na wiosne? Ja bym chciał zrobić komplet wiec w zakładzie trzeba nie malo zostawić. Jeśli jeszcze kilka osób by się zdecydowąło to na pewno stawka byłaby lepsza. Co wy na to?

 

---------- Dodano o 16:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:02 ----------

 

Tak jak piszesz kolego, ale kłopoty zaczynają się jak ktoś spowoduje wypadek lub co najgorsze... zginie w tym momencie szukają dziury w całym...

 

Atesty przeciez to i tak mozna o kant dupy rozbic. Tyl to mozna nawet sklejka zaslepic a przodow nie mozna legalnie sciemnic nawet o "0,5%" wiec jakie znaczenie ma to czy folia jest z atestem.

 

P.S. Ja tez chce przody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Nie bede zakładał nowego tematu, zakładamy coś za nie długo ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał, trzeba rozpytać o ceny dla pary aut i działać. Ile za sedana, ile za kombi i umawiamy się na oklejenie. Mnie interesuje Gorzów, Słubice, Kostrzyn (ew. w okolicach tych miast). Dalej nie bardzo bo dojazd zje to co zaoszczędzimy.Może być też Międzyrzecz.

Edytowane przez road-runner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj u gościa z Krótkiej w Słubicach. I jeśli zbierzemy np 5 aut to:

 

Sedan - 400

Kombi - 440

 

Do tego jeśli ktoś życzy sobie przody to +200. Gwarancje daje na rok chyba że umieści swoją reklame to wtedy na dwa lata. Reklama jest w formie zewnętrznej czarnej naklejki ok 2x4cm. Dostałem próbki folii 5%, 12% i 35%. Mogę wrzucic foto jeśli ktoś chce zobaczyc.

 

Nie wiem czy te ceny są konkurencyjne bo nie pytalem w innych miejscach wiec dajcie znac jak to wyglada u was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje, to w GW kombi 380zł. Bynajmniej pol roku temu tak mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Piotrek VW, a na dwa byś się pisał? Kombi i sedan. Może znajdę jeszcze jakieś auto? Lokum się znajdzie, termin koniec sierpnia. Do Sulęcina byś dojechał? Oczywiście termozgrzewka.

Edytowane przez road-runner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Piotrek VW, a na dwa byś się pisał? Kombi i sedan. Może znajdę jeszcze jakieś auto? Lokum się znajdzie, termin koniec sierpnia. Do Sulęcina byś dojechał? Oczywiście termozgrzewka.

Krzychu jak cos, to znalazlem jeszcze trzecie auto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie czy wiecie czy gdzieś w okolicach Drezdenka lub Strzelec Krajeńskich można profesjonalnie przyciemnić szybki :-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w razie czego w okolicach zielonej moge polecic sprawdzony zakład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w razie czego w okolicach zielonej moge polecic sprawdzony zakład

 

 

troche daleko mam do zielonej góry szukam cos w promieniu 100 km :-)

Edytowane przez kulawyMarian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie czy wiecie czy gdzieś w okolicach Drezdenka lub Strzelec Krajeńskich można profesjonalnie przyciemnić szybki :-) ?
W Barlinku jak Ci pasuje jest firma która się tym zajmuje mogę podesłać nr na pw daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 zł mi zaśpiewali za oklejenie B6 :diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności