Skocz do zawartości
p@wel

Na narty w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

Ze znajomymi chcemy wybrać się na narty dla początkujących na kilka dni . Czy ktoś z kolegów może ma namiar lub poleci jakieś ciekawe miejsca w Polsce gdzie będzie można spokojnie podszkolić się w jeździe na nartach? Szukamy miejsca gdzie nie będzie przesadnie dużo ludzi oraz nie będzie problemu z wypożyczeniem sprzętu.

Z góry dziękuje za sugestie i pomoce :kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieleniec.Jezdze tam czesto nawet na weekendy,ale polecam w tygodniu,mniej ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecał stoki w świętokrzyskim. Np Bałtów lub Krajno. Ewentualnie Bodzentyn też fajny zjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za podpowiedzi , dostałem kontakt do Szczyrku i ostatecznie chyba tam pojedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja bym polecał stoki w świętokrzyskim. Np Bałtów lub Krajno. Ewentualnie Bodzentyn też fajny zjazd.
Michał, no co Ty ?

 

Bałtów - za 50zł (słownie pięćdziesiąt złotych polskich) "najeździsz" się przez max godzinę. Stok jest taki, że zaczym Ci się mordka uśmiechnie, to już jesteś na dole. Męczarnia... Szkoda kasy :dodupy

 

Polecam Wierchomlę Dwie Doliny :ok . Nocleg w Szczawniku (taniej !), w którym jest wyciąg krzesełkowy. Karnet dzienny około 65zł , sześć tras do wyboru, jazdy po pachy .

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wszystkim za podpowiedzi , dostałem kontakt do Szczyrku i ostatecznie chyba tam pojedziemy.

w szczyrlu byłem w zeszłym roku.jest kilka małych oślich łączek i piekne trasy....,ale te fatalne ,podwojne orczyki za czasów PRL .i masakryczne kolejki do czekania na wjazd. Trasy jednak mogę polecić w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje rusinski w bukowinie za 4.5h zaplacilem ogolnie 80zł lacznie w wyporzyczeniem sprzetu narciarskiego. bylem 1 raz na nartach i juz powoli opanowalem zjazd na nartach chociaz nie obylo sie bez upadkow:) uczylem sie sam z kolega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z Was może polecić jakaś kwaterkę w rozsądnej cenie i niedalekiej okolicy od Białki Tatrzańskiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności