Skocz do zawartości
Real Madryt

brak dzwieku przy niskim stanie paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zauwazylem przy odpalaniu samochodu gdy miałem niski stan paliwa ,że zamiast długiego brzeczenia miałem pojedyncze pikniecie , a ostatnio w ogóle zanikł i gdy mam włączone światła i wyjmę kluczyk przy otwartych drzwiach tez nic nie pika. czy mógł się spalic jakiś bezpiecznik czy to coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób test wyjść licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego tak jak kolega wyżej napisał, test licznika vag-iem zrób i tam jest opcja gong.

 

wszystko możliwe ze padł buzzer w liczniku skoro od niskiego stanu paliwa ani przy otwartych drzwiach go nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak pisze Paweł - awarii uległ głośnik buzzera.

W rodzinnym Golfie 4 też miałem taki przypadek - padł głośnik w liczniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam to samo jak się kończy płyn do spryskiwaczy.

można samemu naprawić ,żeby ponownie pikało jak się zapali rezerwa albo niski stan płynu do spryskiwaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego jeśli masz drugi taki buzer to spokojnie po rozebraniu licznika go wymienisz.

taki czarny okrągły, trzy zatrzaski ma i dwa piny do rozlutowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a posiadasz może opis jak to zrobić ? zdjęcie licznika i w którym to jest miejscu ?

łatwo będzie to zrobić sobie we własnym zakresie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego bezproblemowo to zrobisz jak masz lutownicę.

rozbierzesz licznik to z tyłu jest taki czarny okrągły słupek tak to nazwijmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem passata b5 98r afn z przełożonym wnętrzem z b5fl i mam taki problem

1. nie wiem czy działa kontrolka stanu paliwa (sama kontrolka przy przekręceniu stacyjki oświeca się) jednak nawet jak wskazówka paliwa jest mocno na czerwonym kontrolka nie zapala się nie ma też sygnału dźwiękowego, czy możecie coś poradzić gdzie sprawdzić połączeni,czy jakiś czujnik jest zepsuty, czy mieliście taką sytuację ?

2. po zakupie auta nie wymieniłem od razu oleju (stwierdziłem że jeszcze chwile da rade, a sprzedający stwierdził, że do wymiany jest jeszcze 3 tyś km), gdy już sie zabrałem do wymiany ilość zlanego oleju trochę mnie zaskoczyła, bo nie wiem czy było tego 2 l ;/. Z tego co wiem to wchodzi 3.8 l. i tu moje pytanie po tej przekładce wnętrza i licznika z b5fl czy powinna się włączyć jakaś awaryjna kontrolka że oleju jest mało ? czy jeżeli jest prawidłowe ciśnienie oleju to nic nie nie włącza ?

 

doradźcie będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności