Skocz do zawartości
Preziu

Spoty Warszawa 2013 - pierwszy pon. miesiąca

Rekomendowane odpowiedzi

Tym, którzy wyjeżdżali z parkingu " na pisku" zaproponowałbym miesięczny odpoczynek od forum, nie wiem co na to " władza" ? , jeszcze jeden taki wybryk i możemy pożegnać się z poziomem "0".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, planuję stać się bywalcem poniedziałkowych spotów, ciekawe czy odbędzie się w pierwszy poniedziałek kwietnia. kupiłem sobie paska. jestem ciekaw jak go ocenicie. uważam że nikt kto nie ma tego modelu nie powie mi lepiej o jego wadach, które bez wątpienia moje cztery kółka posiadają. bardzo będę również wdzięczny za powiedzenie mi jak wyeliminować wady by móc zrobić z niego fajną furkę. co prawda sporo jest wątków opisanych na forum, ale ja wolę pogadać przy napoju i dowiedzieć się co i jak. mam nadzieję że jesteście otwarci na nowych uczestników poniedziałkowych imprez. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spotka :D

Zapraszamy nowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję swoją obecność:D Trochę spóźniona bo nie dość że passat poskręcany na 3 wkręty aby tylko zobaczyć "co się z czym je" na spotach to jeszcze po 10/15km przejechaniu połczyńską przegub się ukręcił:) DZIĘKI SERDECZNE DLA EMILA który postawiony na nogi w jednej chwili się zjawił. Tak jak mówiłem masz u mnie wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelką i dooooooooooobrą flaszkę kolego:)

 

Mam nadzieję że jutro dalej będę mógł jeździć chociaż dym po cholowaniu na metrowym pasie szedł niesamowity:D I tak jak obiecałem awarię oblałem sowicie:D

 

PS: Poza tym że Asia nie poszła do pracy na noc a ja pewnie nie wstanę żeby iść na rano wszystko w porządalu xD Ciekawi mnie kto był b6'tką czarną na WZY? Ktoś ode mnie z miasta czy tylko kupiony u mnie? I nie chciałem się wygłupić i zapytać który z was to Cronos bo miałem zaproponować wspólny powrót bo gdyby nie przegub docelowo leciałem na Pruszków:)

Edytowane przez piszczuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że jutro dalej będę mógł jeździć chociaż dym po cholowaniu na metrowym pasie szedł niesamowity I tak jak obiecałem awarię oblałem sowicie

Nie rób dymu i następnym razem holuj !!!! Co do uwagi Kardynalskiego , no cóż nowe nadciąga co widać ,słychać i czuć - jestem z miasta !!!

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję za spota, byłem pierwszy raz i mam nadzieję że będę miał czas być częściej - b6 juz nie tylko w pojedynkę./pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narodziła się nowa tradycja na spotach czyli ujeżdżanie swoich passatów. Miło było zobaczyć się z Wami wszystkimi. Radziu, Radoslavie dziękuję za odblokowanie nawigacji w moim żuku.

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tadziu,a ilu nas naliczyłeś?

 

Ok. 20.20 były 33 paski

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna mieszkam w Piasecznie, więc postaram się podjechać na jakiegoś spota jak będę miał czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja wróciłem jakieś pół godziny temu. :) Dzięki za spota. Frekwencja jak zwykle dopisała. :) No i wreszcie było B6 więcej, niż 1-2... :hyhy

 

Może następnym razem zrobimy rząd samych B6 :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rób dymu i następnym razem holuj !!!!

 

No fail ładny:) Ale to za sprawą opijania spota i przegubu:D

 

Jadę go poskładać do kupy i nie robię wstydu. Teraz najprawdopodobniej będę stałym bywalcem spotów po odebranym sms'ie od Joanny: "Coś czuję że wciągniesz mnie w ten świat passata bo chyba coraz bardziej mi się to podoba" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może następnym razem zrobimy rząd samych B6

 

Jak zrobicie to i ja się zjawię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak było? bo niestety byłem w pracy i nie moglem sie pojawic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narodziła się nowa tradycja na spotach czyli ujeżdżanie swoich passatów

święte słowa, a przed następnym spotem będzie wpis, mnie nie będzie bo wyjeżdżając z ostatniego spota belkę mi wyrwało z tyłu bo za przodem nie dała rady nadążyć:haha:haha:lol3:lol3 albo dawny wpis, mnie nie bedzie bo paliwa nie mam (pomimo 3km do fortu):lol3:lol3:mur

do nastepnego:czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
święte słowa, a przed następnym spotem będzie wpis, mnie nie będzie bo wyjeżdżając z ostatniego spota belkę mi wyrwało z tyłu bo za przodem nie dała rady nadążyć:haha:haha:lol3:lol3 albo dawny wpis, mnie nie bedzie bo paliwa nie mam (pomimo 3km do fortu):lol3:lol3:mur

do nastepnego:czapa

 

:lol3:lol3:lol3:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wydech prostuje ten na dworku parkuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie kto był b6'tką czarną na WZY? Ktoś ode mnie z miasta czy tylko kupiony u mnie? I nie chciałem się wygłupić i zapytać który z was to Cronos bo miałem zaproponować wspólny powrót bo gdyby nie przegub docelowo leciałem na Pruszków

 

Ja byłem czarną B6, ale nie na WZY, tylko na WE. :P A następnym razem krzycz, to jakoś się ujawnię. :D A tak na przyszłość - jestem wysoki, łysawy, szczupły, garbaty, mam krzywe zęby i z reguły pier...lę głupoty. :lol2

A na wspólny przelot zawsze się piszę. :) Kawałek Połczyńską wracałem ze Spider93. I powiem, że te migacze jako pozycje wyglądają naprawdę kozacko. :) Pierwszy raz miałem okazję jechać przed Passatem, który miał to zakodowane. :)

Ale faktycznie chyba miałeś rację, że 15% wystarczy. Świeciły w sam raz. Ja mam 25%, to pewnie jednak jest ciut za mocno. W wolnej chwili sobie zmniejszę. :P

 

 

 

Jak zrobicie to i ja się zjawię

 

Jak się zjawisz, to tym łatwiej będzie zrobić ten rząd. :P W szczytowym momencie było chyba 7 sztuk B6. :)

Edytowane przez Cronos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol3:lol3:lol3:lol3

 

Dzięki buli1512i Emil za ustawienie radyjka :) Szacun... wystarczyło na pilota spojrzec hehehe :)

Edytowane przez kalipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdraszczam spota... Ja niestety nie moglem zawitać bo mój synek ma zapalenie oskrzeli i do tego żona jeszcze chora. Normalnie szpital w domu.

W kwietniu się piszę.

Kolego zielaspiotr za miesiąc się zrewanżuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności