Skocz do zawartości
shade_

Jakie macie dywaniki w samochodzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

trochę drogie :( troche mają niskie boki na naszą breję błotno-śniezną :( i kratki niezbyt ładne są :(

 

ale mogą byc z nie najgorszego surowca :) i powinny być dopasowane :)

 

może ktoś z kolegów takie posiada, może fotki ktoś praktyczne by zapuścił?

bo też się zastanawiam :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

a ja mam orginalne dywaniki od passata ze znaczkiem VW i na nie zawsze kłade wycieraczki gumowe. w aucie jest sucho i u mnie guma wogóle nie śmierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez org gumowe korytka VW jeszcze z niemcowni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witanko.

Kurdę no bynajmniej ja nie kupiłbym w życiu gumowych dywaników do samochodu. Ale jak kto lubi... Ja tam wolę nie robić basenu w samochodzie. Jak ktoś klepnie w zimie but o but przed wpakowaniem się do samochodu z kilogramem śniegu na podeszwach to i bez dywanika się obejdzie. Czasem puścić nawiew ciepła na nogi i nic tam nie powinno się moczyć. Chyba, że nagrzewnica pierdyknie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

jeżeli sie nie ma wa aucie gumowych wycieraczek to cała wykładzine jest brudna w ziemi i wbłocie - ja mieszkam na wsi i musze wozić w aucie kumowe wycieraczki - dzięki temu wykładzina w aucie wogóle sie nie niszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Corrado

Dokladnie - czesto otrzepanie butow nie pomaga! czesto wsiada sie do fury bezposrednio z blota.. a ja lubie miec bardzo czysto i z takiego dywanika wystarczy wylac wode, latwo go umyc i jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

CORRADO - zgadzam się z tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to nie ma o czym gadać. W takim ekstremalnych warunkach i błocie i ziemi to rzeczywiście wskazane są gumowe. Ja na szczęście rzadko doświadczam off-road'u więc pozostanę przy szmaciakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam te i są super POLECAM :ok:

 

a może mialbyś fotki jakieś jak to wygląda w praktyce jeśli chodzi o dopasowanie?

 

a co do stosowania to choćbyśmy nie wiem jak trzepali (buty wsiadając do auta :evil: ) to od jesieni do późnej wiosny czy to wieś czy miasto zawsze mokro będzie na podłodze, mniej lub bardziej i teraz kwestia wybory czy chcemy żeby woda szła nam w wykładzinę czy dywaniki welurowe, które są ładniejsze ale też ładnie siąkną wodę już tak ładnie i szybko jej nie oddając, czy wode odcedzamy na gumowy dywanik, z którego możemy ją wylać poza auto albo wysuszyć nawiewem na nogi (z gumy w która woda nie wsiąkła znacznie szybciej nawiew osuszy niż z przemoczonego weluru - ten to porządnie można wysuszyć dopiero na wiosnę :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam fotek ale są na prawde dopasowane jak oryginalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagier00

-- gumowe bardziej sie sprawdzaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ka3or1987

też zakupiłem dywaniki gumowe. Zawsze na zimę je zakładam w polonezie tak i teraz w passacie. Mniej sprzątania na wiosne, bo gumiaki z korytkami utrzymują brud w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek

Kupiłem nie dawno passat b5. Mam w nim materiałowe dywaniki orginalne VW... Na zime chciałbym zmienic na gumowe tylko że czarne szpeca cały samochod gdyż jest w nim jasna tapicerka.. Wie ktoś może czy do b5 są dywaniki z beżowej gumy. do b6 są takie:

http://moto.allegro.pl/item214988065_vw_passat_b6_dywaniki_gumowe_jak_oryginalne_bez.html

 

Dzwonilem do VW i powiedzieli ze poszukają i że z b6 nie pasują wogóle ale może ma ktoś coś takiego na oku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze warto zapytać na forum B5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek
a moze warto zapytać na forum B5?

 

Nie chciałem pisac nowego posta skoro znalazłem cos takiego ale jeśli musze... to żaden problem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poklecam w Wawce - Mlodzsiencza rog Kolejarskiej. Tam bralem. jest super. :hurra::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności