Skocz do zawartości
arni251

Umowa na cyfrowy polsat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy w dobie telewicji cyfrowe, cyfryzacji i obiecanek darmowej telewizji opłaca sie teraz zawierać umowy np z cyfrowym polsatem na 29 miesięcy, czy sobie darowac i czekać na telewizję naziemną i niby darmową???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyfrowym polsatem daj sobie spokój.

W domu mam właśnie polsat, cyfrę i n-kę. Dwie ostatnie działają bez zarzutu wiele lat. O polsacie nie mogę tego powiedzieć. Ciągłe problemy z wyświetlaniem kanałów, telefony na infolinię, pisanie reklamacji - więcej roboty niż oglądania. Jak podpiszesz z nimi umowę na 2,5 roku to szczerze współczuję. Ja czekam tylko na koniec mojej i od razu im dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 miesięcy hahahaah mocna umowa :lol szkoda że nie do końca żywota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
telewizję naziemną i niby darmową???

A nie masz już cyfrówki? Chyba powinna być już w twoim regionie... Co prawda tylko MUX1 ale coś powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup se Polsat typu prepaid albo TNK wtedy nie masz umowy. Na DVBT masz ok 15 kanałów za darmo. Decyzja należy do Ciebie. Jak chcesz więcej o tym poczytać to najlepsze forum o tematyce SAT to DVHK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja ostatnio brałem polsat cyfrowy - umowa na 15 miesięcy ale zgodziłem się tylko dlatego, że pierwsze 3 miesiące gratis.

coś Cię kolego chcą naciągnąć :)

 

z n-ki zrezygnowałem bo oferta na przedłużenie umowy po 5 latach była poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z n-ki zrezygnowałem bo oferta na przedłużenie umowy po 5 latach była poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki

 

To cię olali bo ja dostałem taką że się sekundy nawet nie zastanawiałem :) bez cinemaxów za 68 zika cała reszta - dawna promocja Hollywood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej CP poczekaj na tą naziemna albo i dz do N telewizji cp to szmira ja mam niestety a i nie bierz internety razem z telewizją bo póżniej to juz tylko płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To cię olali bo ja dostałem taką że się sekundy nawet nie zastanawiałem bez cinemaxów za 68 zika cała reszta - dawna promocja Hollywood.

 

no to dokładnie do tej pory tyle płaciłem - bez cinemaxów ale z hbo hd itd itd - 68zł.

oferta przedlużenia - 89zł :)

 

ponarzekałem przez miesiąc, kontaktowało się jakieś utrzymanie klienta aż w końcu mnie wnerwili i wypowiedziałem.

tyle tego oglądam, że wolę płacić 59zł za trochę mniej programów niż 89zł za coś czego i tak nie oglądam ;)

 

a na przekór zrezygnowałem :]

 

jednak szczerze mówiąc "n" wygląda o wiele bardziej profesjonalnie. lepszy dekoder (mimo, że miał już 5 lat!).

po polsacie cyfrowym widać "budżetowość" ale i tak dla mnie wystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N ma najlepsze dekodery. Z cyfry teraz znów wziąłem philipsa bo na pace trzeba było czekać i dramat. A mówili że się poprawiło :D No dobra ale to nie o tym wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję z Cyfry, pakiet ten przedostatni ( prawie max ) za 49 zł ;)

A co do polsatu to miałem i nie polecam. Kiepskie dekodery i jakoś tak mi jakość odbioru nie podpasowała...

 

---------- Dodano o 11:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:56 ----------

 

czekać na telewizję naziemną i niby darmową???

Jak nie oglądasz dużo i nie masz wygórowanych wymagań to naziemna w zupełności wystarczy. Moja mama na lubelszczyźnie ma i nawet fajnie to chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam propozycję z Cyfry, pakiet ten przedostatni ( prawie max ) za 49 zł

 

No to ktoś cię mega lubi...Chyba że to cena nie przez cały okres trwania umowy.I bierz dekoder pace żadnego philipsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa pracownicza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie z tym Cyfrowym Polsatem... mam, korzystam i nie ma powodów do narzekań, ani jednego problemu z nim nie miałem a i jakość jest bardzo dobra, chyba że chcesz mieć na zwykłym kanale jakość HD :P ale ogólnie - bez zastrzeżeń.

 

a co do tematu to jak mówili poprzednicy, zależy jak często oglądasz i przede wszystkim zależy co chcesz oglądać. Normalnie to będziesz miał podstawę + kilka dodatkowych typu TVN7, TV6, TV4, POLSAT SPORT NEWS (te co wymieniłem to ja miałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma też Polsat , wziąłem ofertę Premium, płacę stówę i żałuję trochę bo oglądam z tego wszystkiego 6 kanałów z przewagą 3 :) no ale trudno sie mowi . Faktycznie czasem braknie im łączności i trzeba od czasu do czasu resetowac dekoder ale nie ma tagedii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z cyfrowym polsatem miałem cyrki. Rok temu zgodnie.z.warunkami wypowiedzialem umowe 3 przed jej zakończeniem. Skończyła sie więc juz.koniec ale 2 miesiące później przychodzi rachunek 200 zł. Napisali że kanały płatne dalej szly po rozwiazaniu umowy o czym nie wiezdzialem. Sprawa skonczyla się niestety w sądzie gdzie wygralem. Także nie polecam tej telewizji. Jeśli ktoś się decyduje to brac n-ię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polszat i nigdy wiecej Wzialem tylko dla sport extra gdzie jako jedyni puszczaja proby Formuly 1 Czesto jest ze np tvn24 smiga super a kanal tvncnbc brak zasiegu i tak jest na kilku kanalach Pilotow wymienilem juz 4 bo "szwankowaly" dekoder HD5000 zacina sie czesto ze musze resetowac kilka razy w tygodniu Umowe mam do sierpnia i musze czekac bo z mila checia przeszedlbym do N-ki A jak sie wqr*ie to na swieta moze beda fajne promocje to kupie N-ke a polsat dam tesciom do konca umowy

A co do TV darmowej to wiedz ze nie bedziesz mial super fajnych kanalow Bedzie ich kilkanascie ale przede wszystkkim beda one w lwpszej jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem kończy mi się umowa z Cyfrowym Polsatem i chce zrezygnować na rzecz przejścia do innej firmy.

Umowa do 23.11.2014 I teraz mam mały problem bo niby Polsatowi należy oznajmić o rezygnacji 3 miesiące przed zakończeniem okresu rozliczeniowego ale niby Polsat nie ma prawa stosować takich praktyk i można złożyć rezygnacje 30 dni przed ukończeniem umowy.

Czy ktoś miał już podobną sytuacje lub może wie co zrobić dalej aby zrezygnować. Ewentualnie czy przeszła by opcja że przedłużam umowę na czas nieokreślony i wtedy od razu rezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa że przy umowie na czas nieokreślony też obowiązuje okres wypowiedzenia. Sprawdź to dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności