Skocz do zawartości
Passiak69

osłona zimowa

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż jakieś swoje fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam swoich fotek ale wyglada tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o takie z bliska, z różnych stron, może mocowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co specjalnie fotografować. Osłonka jest zaczepiana do 2 blaszek w kształcie litery Z. Jedno zagięcie litery "Z" zahacza się o żeberka grila, a do drugiego zagięcia litery "Z" dokręca się śrubką osłonkę. Sprawa banalnie prosta pokazana na stronie producenta. Z tą różnicą, że tam przykładem służy Skoda i kształt blaszki jest inny, ale zasada dokładnie taka sama. Ja zakładałem wieczorem(zaraz jak dostarczył kurier) i na mrozie zajęło mi to kilka minut-może 3. I każdy kto nie wydłubie sobie oka śrubokrętem jest w stanie to założyć.

Tak to wygląda w realu:

http://forum.vw-passat.pl/threads/110219-Spoty-Rybnik-i-okolice/page12

Zdjęcie z perspektywy ale widać i szczerze powiedziawszy nie wygląda to tragicznie.

Edytowane przez bbbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja długo się zastanawiałem. Kupiłem i stwierdzam że montaż banalny. Co do nagrzewania to - temperatury są w okolicach 0st. Efekt samochód nieznacznie szybciej się nagrzewa - chociaż monitoruję to po momencie kiedy olej osiąga 50st C. Drugie spostrzeżenie to po przejechaniu dystansu 30km (tyle mam do pracy) temp oleju jest o jakieś 3-4 st wyższa. Poczekamy na trochę niższe temperatury sądzę że wtedy efekt będzie bardziej odczuwalny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności