Skocz do zawartości
viking1974

brak zasilania do lewego lusterka bocznego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie działa elektyryczna regulacja lusterka lewego, tym samym brak ogrzewania tego lusterka, nie działa także oświetlenie przednich lewych drzwi (to od spodu). Nie wiem co sie stało. Może ktos moze pomóc co jest grane.

Serdeczne dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wysypało się kodowanie raczej na 99%, jeśli masz dostęp do jakiegoś vcds'a ewentualnie czegoś czym da się kodowanie zrobić po canie to mogę pomóc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam tutaj kumpla który posiada dostęp do vcds'a. Spróbuje może z nim pogadać ale dopiero w poniedziałek. Nie jestem pewny ale wydaje mi się że wcześniej podczas zamykania raz migły kierunki, teraz tego nie widzę (tylko podczas otwierania). Nie jestem pewny, żona wiecej używa tego samochodu, ja aktualnie mało nim jeżdżę. Na początku pomyślałem ze to może jakiś bezpiecznik ale w schemacie nie widzę żadnego osobnego bezpiecznika do tego lusterka, dzisiaj odkryłem także ze w tych drzwiach nie ma dolnego oświetlenia. Spróbuje go podłączyć i zobaczymy. Dzieki za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem przyczynę. Wszystkiemu winny był jeden kabelek w drzwiach. Przetarł się, gdzieś czytałem ze to jest częsta awaria w passatach b6. Najważniejsze ze udało mi sie to naprawić, nawet światła zaczęły mrugać podczas zamykania pilotem. Wyciaglem gumę pomiędzy drzwiami a karoserią i polaczylem kabelek. to wszystko.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co trzeba sprawdzić w lewym lusterku żeby oświetlenie zewnętrzne działało

 

---------- Dodano o 15:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:02 ----------

 

z prawej działa z lewej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie co trzeba sprawdzić w lewym lusterku żeby oświetlenie zewnętrzne działało

 

---------- Dodano o 15:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:02 ----------

 

z prawej działa z lewej nie

żaróweczkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żarówka sprawdzona dobra

 

---------- Dodano o 16:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:37 ----------

 

czy jest bezpiecznik od podświetlenia od lusterka od strony kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie ma bezpiecznika podświetlenie jest sterowane z modułu w drzwiach tam należy szukać przyczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba rozkręcać lusterko i drzwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli trzeba rozkręcać lusterko i drzwi ?

 

na to wychodzi, a jakbyś zadawał pytanie jak? to uprzedzam że wszystko masz na forum, poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakas podpowiedz gdzie trzeba tego szukać?

 

---------- Dodano o 13:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:01 ----------

 

jakiś link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności