viking1974
-
Liczba zawartości
9 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O viking1974
- Urodziny 06/10/1974
Informacje osobiste
-
Imię
Norbert
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Tonsberg
Samochód
-
Silnik
B6 1.9 TDI-PD 105KM(BKC)
-
Rok produkcji
2006
-
viking1974 obserwuje zawartość → Elektryczne Lusterka
-
brak zasilania do lewego lusterka bocznego
viking1974 odpowiedział viking1974 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Znalazłem przyczynę. Wszystkiemu winny był jeden kabelek w drzwiach. Przetarł się, gdzieś czytałem ze to jest częsta awaria w passatach b6. Najważniejsze ze udało mi sie to naprawić, nawet światła zaczęły mrugać podczas zamykania pilotem. Wyciaglem gumę pomiędzy drzwiami a karoserią i polaczylem kabelek. to wszystko. -
brak zasilania do lewego lusterka bocznego
viking1974 odpowiedział viking1974 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Dzięki, mam tutaj kumpla który posiada dostęp do vcds'a. Spróbuje może z nim pogadać ale dopiero w poniedziałek. Nie jestem pewny ale wydaje mi się że wcześniej podczas zamykania raz migły kierunki, teraz tego nie widzę (tylko podczas otwierania). Nie jestem pewny, żona wiecej używa tego samochodu, ja aktualnie mało nim jeżdżę. Na początku pomyślałem ze to może jakiś bezpiecznik ale w schemacie nie widzę żadnego osobnego bezpiecznika do tego lusterka, dzisiaj odkryłem także ze w tych drzwiach nie ma dolnego oświetlenia. Spróbuje go podłączyć i zobaczymy. Dzieki za radę. -
Moje wrażenia z jazdy B7 - czyli "o kurdę"
viking1974 odpowiedział Japsystem → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
aktualnie jeżdżę b6, wcześniej miałem b5 . Juz po zmianie samochodu odniosłem wrażenie ze po za lepszym wyglądem ten Passat nic sobą nie reprezentuje. B5 było lepiej wyciszone, jazda była bardziej komfortowa. Zgadzam się z innymi, VW idzie w złym kierunku. Ten Passat jest moim trzecim paskiem ale już chyba ostatnim. Chyba ze w przyszłosci coś się zmieni w polityce firmy vw i zaczną stosować lepsze materiały. Zobaczymy. Narazie napewno pomyśle raczej o Audi lub BMW przy zmianie samochodu. -
Witam, nie działa elektyryczna regulacja lusterka lewego, tym samym brak ogrzewania tego lusterka, nie działa także oświetlenie przednich lewych drzwi (to od spodu). Nie wiem co sie stało. Może ktos moze pomóc co jest grane. Serdeczne dzięki za podpowiedzi.
-
Myslałem że to jakaś awaria. Może koś potwierdzić że to norma w passacie. Trochę to dziwne.
-
Moj passek to kombi z 2005 roku. Mam pytanko: nie mam oswietlenia przy nawiewach, to jest norma? Poprzedni moj pasek byl z 1999 roku i tam mialem podswietlone oznaczena przy nawiewach. Moze to jest dodatkowe wyposazenie?
-
Witam, miałem podobną sytuację z małą różnicą. Zapalniczka działa, natomiast oświetlene (obwódka zapalniczki) nie świeci. Co mam zrobić?
-
Witam, w jaki sposób podważyć wkład lusterka tak żeby nie zniszczyć wkładu. Nie zabardzo wiem jak go wyciągnąć. Chciałbym wymienic kierunek. Stary jest pękniety. Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam
