Skocz do zawartości
videonet

Canva AX-5800

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłem sobie radyjko CANVA AX-5800. Radyjko jest bardzo fajne. Posiada Bluetooth, TV, DVD, DivX, MP3, wejście na kamerę cofania i nawigację (np. AutoMapa).

 

Mam pytanie:

1. Czy ktoś montował takie coś u siebie?

2. Czy jest możliwość pracy nawigacji i jednocześnie słuchanie np. płyty CD?

3. Czy jest również możliwość odbierania telefonu w czasie jak wyżej?

 

Albo jestem taki ciemny albo nie ma tego w instrukcji obsługi!!!

 

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1. Szukaj w opcjach-ustawieniach czegos takiego jak "gps mix"

ad2. Jeśli sparujesz telefon w którym cały czas masz właczony BT z radiem to zawsze po właczeniu radia w telefonie uaktywnie sie połączenie z radiem i gdy do ciebie ktoś będzie dzwonił radio automatycznie przełaczy sie na BT...

Daj linka do manuala w sieci to Ci odnajdę opis co i jak.

To są proste radia i nie są perfidnie przebajerzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie lebow!!! Już doszedłem.

Jedyną wadą jest tylko to, że pracujące radio wraz z nawigacją nie pozwala na głosowe informacje podawane przez nawigację.

Manuala w sieci nie znalazłem. Pozostałe informacje podane przez Ciebie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyną wadą jest tylko to, że pracujące radio wraz z nawigacją nie pozwala na głosowe informacje podawane przez nawigację.
Ja mam Naviheaven ale to prawie to samo. Gdy podaje informacje głosowe radio sie wycisza, podobnie jak w trakcie rozmowy przez tel. głosnomówiący. Ogólnie radyjko b. fajne nie narzekam na nie. Nie jest przesadzone a pozwala na odtwarzanie płyt C.D. i Mp3 jak i plików MP3 z płyt DVD. Nie wiem jak w CANVA ale Naviheawen ma możliwość odtwarzania plików z PenDrive'a. Ja jestem zadowolony z radyjka. TV przed cyfryzacją nawet nieźle odbierał teraz nie wiem bo antenę odłączyłem. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się również nad Naviheaven ale Canva jest tańsza (720 zł z przesyłką). Ma możliwość odtwarzania z PenDrive'a.

I jeszcze jedno: Radyjko z kabelkami nie miści się w koszu i trzeba wyciąć tylną sciankę kosza!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyną wadą jest tylko to, że pracujące radio wraz z nawigacją nie pozwala na głosowe informacje podawane przez nawigację.

Powinno być i jedno i drugie....radio się delikatnie ścisza podczas gdy podawane są dźwięki z GPS,

no ale stuprocentowej pewności nie mam czy tak jest u Ciebie.

Czasami aby nie wyłączać nawigacji aby wrócić do radia i na odwrót wystarczy przytrzymać dłużej przycisk (mechaniczny nie na wyświetlaczu) od przełączania funkcji radia, czyli np. mode, SRC, a w Canvie to jest chyba ten sam przełącznik co ON/OFF= przytrzymaj go wciśniętego.

 

---------- Dodano o 21:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:31 ----------

 

Radyjko z kabelkami nie miści się w koszu i trzeba wyciąć tylną sciankę kosza!!!

To chyba nie zdajesz sobie sprawy jak ciasno jest w B3.

 

Canvy maja dobry analogowy tuner TV.

Są tez modele z dvb-t.

Sam czekam aż same tunery cyfrowe stanieją...analog jest dobry jak się mieszka i...jeździ blisko nadajnika.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinno być i jedno i drugie....radio się delikatnie ścisza podczas gdy podawane są dźwięki z GPS,

no ale stuprocentowej pewności nie mam czy tak jest u Ciebie.

Czasami aby nie wyłączać nawigacji aby wrócić do radia i na odwrót wystarczy przytrzymać dłużej przycisk (mechaniczny nie na wyświetlaczu) od przełączania funkcji radia, czyli np. mode, SRC, a w Canvie to jest chyba ten sam przełącznik co ON/OFF= przytrzymaj go wciśniętego.

 

---------- Dodano o 21:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:31 ----------

 

 

 

To chyba nie zdajesz sobie sprawy jak ciasno jest w B3.

 

Canvy maja dobry analogowy tuner TV.

Są tez modele z dvb-t.

Sam czekam aż same tunery cyfrowe stanieją...analog jest dobry jak się mieszka i...jeździ blisko nadajnika.

 

 

Przycisk mode działa. Ale jak tylko obok automapy uruchomimy radio lub cd dzwięk nawigacji się wyłącza.

I jeszcze jedno:

1. Gdy urochomimy tylko nawigację komunikaty są, ale jak ktoś zadzwoni, po zakończeniu rozmowy następuje automatyczny powrót do nawigacji (od tej pory nawigacja milczy).

2. Gdy sparuję telefon z androidem i uruchomię automapę na telefonie też nie mam komunikatów w telefonie.

Edytowane przez videonet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zapodać fotkę jak to u ciebie w aucie wygląda? Bo chciałbym wymienić konsole na 2 DIN ale najpierw chce znaleźć jakieś fajne radio i motam sie w sumie bo jest pełno i nie wiadomo co wziąć;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę!!!

Canwa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności