Skocz do zawartości
Gość Pit

Kilka fotek fajnych pasków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ppmarian

to ja dodam troche fajnych paskow:

 

016.jpg

 

017.jpg

 

 

274985038-15900WSee_2004-472-med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:640:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie widziałeś gdzieś modeli B3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stałem się posiadaczem kolejnego modelu Passata ty razem jest to Varian B5 (3b), a czy ładny? Oceńcie sami .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszeniak

to moje auto:) mi sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj stałem się posiadaczem kolejnego modelu Passata ty razem jest to Varian B5 (3b), a czy ładny? Oceńcie sami .....

 

o kurde ale baza zajebiste te twoje hobby

tylko narazie to nie na moją kieszeń ale może wkrótce

P.S.a orietujesz się może ile by wyniósł pasek taki jak mój kolorek też taki jak u mnie

w skali powiedzmy 1:18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczofkors

Ja chce taki grill :625:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kubotku....hobby jak każde inne :643: nie palę, nie piję i tym sposobem mam kase na moje zresztą nie tanie modele. Z tymi modelami jest tak, że koloru czasami się nie wybiera tylko bierze co jest, bo zazwyczaj jak się coś trafi to na stanie w sklepie mają 1 szt. Pytasz ile kosztowałby model Twojego Paska w skali 1:18? to zależy z jakiej firmy się trafi, a cena może nawet wahać sie około 350 pln :644: Więc hobby moje raczej kosztowne :610: Sam przyznasz że to zabawki raczej dla dużych chłopców. Mysle, że zarażę kogoś z forum moją chorobą, czuję że G_40 zaczyna w tym kierunku :610: podążać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kubotku....hobby jak każde inne :643: nie palę, nie piję i tym sposobem mam kase na moje zresztą nie tanie modele. Z tymi modelami jest tak, że koloru czasami się nie wybiera tylko bierze co jest, bo zazwyczaj jak się coś trafi to na stanie w sklepie mają 1 szt. Pytasz ile kosztowałby model Twojego Paska w skali 1:18? to zależy z jakiej firmy się trafi, a cena może nawet wahać sie około 350 pln :644: Więc hobby moje raczej kosztowne :610: Sam przyznasz że to zabawki raczej dla dużych chłopców. Mysle, że zarażę kogoś z forum moją chorobą, czuję że G_40 zaczyna w tym kierunku :610: podążać.

 

No nie wiem czy dla takich dużych chłopców :641: :629:

Ja to narazie na furaka w skali rzeczywistej zbieram :643: jak już go zdobędę to pomyślimy nad tym hobby a muszę powiedziećże jest dosyć ciekawe :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lineek

a co o tym sadzicie? wg mnie cudo :579: :579: :579: :579: :579: :579:

470497929gc.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CUDEŃKO :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639: :639:

 

ten grill to chyba nie z tej bajki :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pewnie ze nie ladny brak soczewek do tego z przodu ta nakładka zderzaka to porażka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

Ale wysoko stoi... jak wóz drabiniasty... po drabinie sie do niego wsiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności