Skocz do zawartości
Gość Pit

Kilka fotek fajnych pasków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pit

8) Może ktoś będzie czerpał wzory z tych fotek :idea: Część bardziej fajnych część mniej sprawa gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze nikt sie nie bedzie wzorowal na fotkach 1 i 6 jesli chodzi o B5 :-) Poza tym IMHO bad look nie pasuje do B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

8) Cóż piękne to to może nie jest ale takie trendy w modzie za naszą zachodnią granicą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koksik

co niektore fajne

ale wiekszosc to przegiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na zdjęcia takich paskow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_40

Wypassso :706: czegoś takiego szukam B4 limooo najlepiej granatowy metalik ale jak będzie inny kolor to też dobrze :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glizda skad to masz ??!! ja chce takiego paska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!! Jakby ktoś chciał takie resoraki to mogę parę załatwić, chodze po sklepach jak małe dziecko i kupuję. Mam odłożonego z WELLY Passata 3BG Variant bodajże granatowy, jak kupie to wyśle fote, ale po wypłacie .Odsprzedać mogę na spocie. Fajne no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_40

Yaaaa ale fajno !!! cieszę się jak małe dziecko odpowiednio do okoliczności :D

 

Ja bezapelacyjnie jeżeli oczywiście można prosiłbym i jestem zdecydowany na B4 najlepiej Limooo tak jak napisałem w kolorze granat. Jeżeli cena jest dostępna to wziąłbym Limooo i kombiaka to na 100%. Mogę zrobić przedpłatę przelewem jeżeli tylko jest taka potrzeba. Jaka to skala ??? Fajne byłby takie więksiejsze :grin: Sedanik jest piękny :grin:

 

Po informacji co do ceny dla kumpal T3 caravelle najlepiej na szerokim zderzaku w automacie z klimą w pełnej elektryce :D:D:D

 

Mam się zwracać do ciebie Glizda ??? jakoś nie chce mi przejść przez gardło może imie ??? :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra! nie mamy w sumie daleko do sia chodz dzieli nas granica :D:D:D Myśle że jak się ociepli to zrobimy jakiego spota pod Castoramą na Rozdzieniu, co Ty na to? A z modelami to masz jak w banku!!! :lol: OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_40

Oko jak najbardziej :grin: Oczekuje zatem na sygnał, okazji, informacji i trzymam za słowo :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-40 więc tak na serio to ja się pasjonuje takimi małymi modelami, jeżeli chcesz małą T4 Caravele z klimą to ją będziesz miał :D ale nie za 40pln :cry: (w granicach rozsądku :lol: ), ale możesz zamówić nawet color :D . Kumpel zamówił se u mnie BMW E-46 w skali 1do 18 i załatwiłem co prawda bez klimy, ale z trójkątem ostrzegawczym (Zdjęcia poniżej). Tak więc rozumie, że gdy pojawi się na horyzoncie B4 sedan granat to brać? Tylko w jakiej skali? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_40

Nooo to jest normalnie dzieło sztuki :shock:

 

Dla mnie paska brać oczywista sprawa, myśle że skala 1:18 jak to BMW będzie idealna. Myślę sobie to ładnie umieścić na desce w pasku ale jak nie będzie pasować psuć widoczność lub będzie groźba uszkodzenia to stanie za szkłem an honorowym miejscu. Podaj mi tylko orientacyjną cenę tutaj albo przez PW bo niechciałbym zrobić z gęby cholewy.

 

Odrazu podziękował bardzo ładnie za zaangażowanie :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy z jakiej firmy da się załatwić, najtańsza jest Welly w granicach 99pln natomiast ta Beemka jest z Autoart i jak widzisz model jest wzorcowo wykonany 320pl (cały czas mowa o skali 1:18) ale się nie martw z Passkiem nie będzie tak żle chyba, chyba że chcesz te mniejsze jak u góry! Co do umieszczania na desce to od razu spasuj, szkoda modelu i szyby!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_40

Jak konkretne wykonanie to musi kosztować prosta sprawa ale wolę dopłacić niż potem patrzyć na jakieś nadlewy albo inne kwiatki.

 

 

Pomierze ile tam mam miejsca przedziele przed długość i szerokośc paska i dam znać co do skali to samo zlece kumplowi od T3.

 

W każdym bądź razie nie rezygnuje aaaa co twardym trza być :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:idea: Czyli co? Mam poszukać jeszcze T3 "Ogórka"? Widzialem gdzieś bodajże T2 w wersji takiej hipisowskiej z oponami na biało w stokrotki, itd.... był cool! Tylko muszę pomyśleć gdzie go widziałem! Oczywiscie w skali 1:18 i nie był drogi. Ale dobra , załatwione!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_40

Glizda przepraszam że tak długo, skala paska najlepsiejsza będzie 1:18 tak jak ta beemka i jak najlepsiejsze wykonanie co do T3 to skala 1:40.

 

Zrobie tylko zdjęcie tej caravelki kumpla bo chyba mylisz z ogórasem.

 

Jeżeli możesz wyślij mi swój numer telefonu przez PW zadzwonie moglibyśmy się dogadać.

 

Dziękuju :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-40... zobacz co ja dziś znowu przytargałem! :640:

Chyba jestem już zdrowo walnięty, a jeszcze będzie sedan w poniedziałek! :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_40

Pięęęęęęęękny jest :one: To się nazywa uzależnienie :kosci:

 

Ja zastanawiam się, tylko nie wiem czy są bo nigdy nie widziałem nad modelem do sklejenia. Swego czasu bawiłem się w to troche za starych dobrych czasów nawet dość owocnie.

 

Kurczaq mam nadzieje że trafi ci się kiedyś taki B4 sedan :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności