Skocz do zawartości
JACU6X6

Po VII zlocie - wrażenia - zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę; takich zlotow nie ma nikt inny tylko my passatowcy :D wspaniałe było ujrzeć Was ponownie i poznać nowe osoby. Szkoda że tak krótko ale zawsze jest tak że to co dobre tak trwa ale na pocieszenie za rok to znów powtórzymy :P

no i Ci co się modlili o piękna pogodę po zeszłorocznym zlocie również powini mieć karną krarte bo na taka saune nikt nie liczył ;) na następny zlot proszę bardziej uściślić wymagania w modlitwie haha

 

Hmmm ja jeszcze nie wróciłem ;) obijam się po południu Polski więc kto spostrzegawczy może wypatrzy jadowitego na drodze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz parę słów ze strony organizacyjnej :)

 

Za słowa konstruktywnej krytki ,,nikt na nikogo'' nie zamierza się obrażać,tylko wyciągać wnioski :D, wazelina jest beeeeeee

Od samego początku pamiętając poprzednie zloty i

 

- rajd

- przejazd kolumną

 

zasięgneliśmy porady prawnika :)

 

Aspekt ,,trzeźwych kierowców'' w sobotę rano,zdecydował na nie.

Ubezpieczenie przejazdu kolumną to koszt KILKU TYSIĘCY PLN :zeco

W razie jakiegoś wypadku,za całośc sytuacji odpowiadają też Organizatorzy.

Pamiętajcie iż ,,znajomi Policjanci'' na miejscu,w razie nie daj boże potrącenia np.dziecka na rowerze (jeszcze po spożyciu alko--już nie będą naszymi znajomymi ;) ) itp.itd

 

Tak wiem, można wypisać wiele argumentów za przejazdem,ale jako organizatorzy poprostu baliśmy się podjąć aż takiego ryzyka,

jeśli potraficie to zrozumieć,będziemy wdzięczni--organizowanie zlotu na ,,jakoś to będzie'' jest baaaaardzo ryzykowne.

 

Oczywiście,waląć prosto z mostu ,,daliśmy du.py'' w paru kwestiach,ale cóż takie jest życie,spotkać się raz w roku byłoooo naprawdę warto,a co roku zlot Ogólnopolski--jest nauką na przyszłość dla organizatorów ;)

 

pozostający w poważaniu

 

Blop

 

:lol:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spanie pod krzakami było, ale też widziałem że zupełnie kulturalne, w piżamce i pościeli.

 

- Spore odlełości z brdy na ranczo (niektórych widziałem w piątek o 16 a potem w niedziele o 11)

- Dj nie zagrał "Jedzie pociąg z daleka"

- Jak wyszedłem po łyche zabrakło coli, jak wyszedłem po colę zabrakło łychy = 1h spaceru ale w sumie dobrze dla zdrowia

 

+Wyżywienie ok, tatar na ośrodku nie pozbawił mnie życia, a przy tej temp. tego typu potrawy to rosyjska ruletka

+Jak zwykle fajne towarzystwo, poznałem kilka ciekawych osób

+Bliskość do bajora (oj dana oj dana oj dana)

 

Każdemu dogodzić się nie da, napewno nie wszystkim na raz heheheh.... a tak serio to każdy z 4 zlotów na których byliśmy miał zupełnie inny klimat, ten miał raczej wczasowo-weekendowy w stylu lat 80' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W razie jakiegoś wypadku,za całośc sytuacji odpowiadają też Organizatorzy.

Pamiętajcie iż ,,znajomi Policjanci'' na miejscu,w razie nie daj boże potrącenia np.dziecka na rowerze (jeszcze po spożyciu alko--już nie będą naszymi znajomymi ) itp.itd

 

święte słowa. tyle lat się udawało ale jak sobie pomyślę, że coś takiego by się stało...

nie pomoże tłumaczenie, że odpowiada ten który to zrobił/spowodował/zdarzyło się.

 

na gębę załatwialiśmy kilka rzeczy na zlocie w Spale a później było jak było (pamiętacie śniadania czy kłótnie z kierownictwem).

zdecydowanie rozumiem argumentu za kolumną. chyba, że dogadać się z Policją, alkomat na bramie i puszczamy tylko trzeźwych.

 

---------- Dodano o 14:44 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:43 ----------

 

- Dj nie zagrał "Jedzie pociąg z daleka"

 

było!!! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
było!!!

jakoś na początku jak byli w stanie chodzić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Dobra nie gadac tylko jakies zdjecia proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyszedł Karol27 i powiedział, że Grinch z Fazim szukają kogoś kto się zamieni na domki dawali ranczo za brdę nie zdawałem sobie sprawy, że bagaże które pomagało nam nieść 3 facetów moja kobieta w 5 minut spakuje i zaniesie przez cały ośrodek do ranczo z niewielką moją pomocą hahahaha dostała takiego pałera na wieść że jednak śpimy w ranczo)

 

a Niby Taka Drobna i Niepozorna :lol3

ale Szał radości w Jej oczach Gdy Usłyszała tą informację był bezcenny :)

 

Faziemu i Grinchowi za Ranczo (buziak od Uli )

 

:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
było!!!
aaaaa...to wale taki biznes, prosiłem go raz, dwa, trzy a potem osiem...poszedłem po kolor do drinków i pewnie wtedy to się stało.

 

Dobra, ide do domu, koniec szychty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprostu baliśmy się podjąć aż takiego ryzyka,

jeśli potraficie to zrozumieć,będziemy wdzięczni

wybaczam! :D

wyjeżdżając w niedzielę z ośrodka, widząc setki aut w i przed ośrodkiem, niezliczoną ilość osób idącą do lub z aut, pomyślałem sobie "Boże gdybyśmy mieli przez ten tłum ciągnąc kolumnę pastuchów to było by mniej przyjemnie" przejazd był ważny ale jak widać dało się bez niego :) Ośrodek nie był nawet w 1/4 nasz z tego co widziałem.. było więcej aut cudzych niż naszych i to dużo więcej i to jest właśnie widna wielkości ośrodka :) Spała była gabarytowo idealna, warunki też były mega więc ta poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko.. stąd większość pretensji. Osobiście mógłbym postawić na szali z przejazdem do Opoczna plażę z Wawrzykowizny ;-) mimo wszystko jednak zamknięty ośrodek se Spały jest idealny pod zloty, wszystko w spale jest niemal szyte pod zloty... minusem była osoba z którą trzeba było się tam dogadać, ale zające ćwierkają że to się zmieniło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ośrodek nie był nawet w 1/4 nasz z tego co widziałem.. było więcej aut cudzych niż naszych i to dużo więcej i to jest właśnie widna wielkości ośrodka Spała była gabarytowo idealna, warunki też były mega więc ta poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko.. stąd większość pretensji

 

zgadza się, tylko, że zapominasz o tym, że:

 

- spała była spalona (zmiana kierownika nastąpiła ale za późno - jak już zlot był zorganizowany)

 

- na ten zlot zapowiadało się więcej osób i w Spale by się nie zmieścili. oczywiście wyszło jak zwykle (pozdrowienia dla krzykaczy, którzy dużo mówią a później ich nie ma); w PL jest problem z ośrodkami w dobrej lokalizacji, dobrej cenie i mogącymi pomieścić zapowiadaną (podkreślam) ilość ludzi;

 

Ja tam nie żałuję. Każdy zlot był inny (nawet te robione w Spale jeden po drugim były zupełnie inne).

Ja się cieszę, że było inne miejsce. Ta Spała była fajna, miała plusy ale już do wyrzygu po prostu rok w rok tak samo, to samo itd. Po przerwie dwuletniej i wymianie kierownika - inna bajka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spotkać się raz w roku byłoooo naprawdę warto,

 

I to jest najistotniejsza przecz , a może te marudy zorganizują zlot i zrobią to dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no weź takiego komandosa na linie nad tym jeziorem

A kusiło mnie strasznie żeby iść ale bałem się że jak się lina urwie to zabije niewinnych ludzi w wodzie

 

Przecież on nie da rady nawet tam wejść

A chcesz się założyć?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą wyobraźcie sobie jak by cały ośrodek był nasz i tyle osób aby wszsytkei domki zająć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nagrasz film jak wchodzisz po tej drabince to dostaniesz puszka co robi "puu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak baby na targu a fotek ciagle brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, tylko, że zapominasz o tym, że:

 

- spała była spalona (zmiana kierownika nastąpiła ale za późno - jak już zlot był zorganizowany)

 

- na ten zlot zapowiadało się więcej osób i w Spale by się nie zmieścili. oczywiście wyszło jak zwykle (pozdrowienia dla krzykaczy, którzy dużo mówią a później ich nie ma); w PL jest problem z ośrodkami w dobrej lokalizacji, dobrej cenie i mogącymi pomieścić zapowiadaną (podkreślam) ilość ludzi;

 

Ja tam nie żałuję. Każdy zlot był inny (nawet te robione w Spale jeden po drugim były zupełnie inne).

Ja się cieszę, że było inne miejsce. Ta Spała była fajna, miała plusy ale już do wyrzygu po prostu rok w rok tak samo, to samo itd. Po przerwie dwuletniej i wymianie kierownika - inna bajka

co Ty się mnie czepiasz jak bym grabki zabrał? toż mi się podobało i to bardzo, uwielbiam wodę, plaże itd., co roku na trzeci dzień zlotu chciało mi się jechać do domu (może z przepicia), a tu ani trochę.

Ja tylko mówię że przez pierwsze zloty teraz ludzie maja pewne przyzwyczajenia/oczekiwania i to jest właśnie głównie wina Spały

 

Gdyby to był pierwszy zlot kto by miał pretensje o przejazd, rajd, konkursy itd.? nikt.

i teraz patrząc z drugiej strony gdyby to był pierwszy zlot, a za rok zlot odbył się w spale to byłaby masa narzekań za brak atrakcji typu: plaża, ranczo a i na ch**owe śniadanie też poleciały by psy ;] ja uważam, że nie ma na co narzekać bo zlot był zayebiaszczy, ale porozmawiać o plusach i minusach trzeba, gdyż za rok znowu będzie zlot i jeżeli nikt z dotychczasowych organizatorów nie zechce go zrobić to nowy organizator będzie wiedział dzięki tym wpisom na co zwrócić uwagę co się ludziom podoba a co przeszkadza w dobrej zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak baby na targu a fotek ciagle brak

 

to już taka coroczna tradycja :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nagrasz film jak wchodzisz po tej drabince to dostaniesz puszka co robi "puu"

Normalnie przy najbliższej okazji pojadę tam i zrobię sobie filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą wyobraźcie sobie jak by cały ośrodek był nasz i tyle osób aby wszsytkei domki zająć:D
:Oi napij się z każdym po kieliszku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi tam listwę dachową zajumali ale to nic takiego komuś odpadnie w czasie drogi i dach mu porysuje i w inne auto wpadnie to więcej tego NIE ZROBI :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności