Skocz do zawartości
czarny specjal

na jaką głębokość zanuża się bagnet w silniku 1.6 TD z intercoolerem?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam złamany bagnet i została mi sam metalowy element gdyby ktoś mógł zmierzyć bagnet na jaką głębokość wchodzi w tą osłonę.. Nie moge zmierzyć poziomu oleju. Dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić poprostu bagnet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę sie mylić ale chyba wszystkie silniki z tej epoki miały ten sam bagnet....zatem wizyta na pierwszym lepszym szrocie i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie z silnika 1.6 TD bez intercoolera nie pasuje.. Zdziwiłem się ogromnie. DOoalem na oko i teraz mam nadstan na 100%. Czy to tak samo zle jakbym mial za malo?

 

Także gdyby ktoś był łaskaw zmierzyć od 1.6 TD intercooler... Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie z silnika 1.6 TD bez intercoolera nie pasuje.. Zdziwiłem się ogromnie. DOoalem na oko i teraz mam nadstan na 100%. Czy to tak samo zle jakbym mial za malo?

 

Także gdyby ktoś był łaskaw zmierzyć od 1.6 TD intercooler... Dzięki!

 

 

dziwne, bo wg etki miarka oleju ma nr 068 115 611 P i w latach 88-92 jest taka sama dla silników 1,6td - RA, SB; 1,9d/td - 1y, aaz.

 

W jaki sposób nie pasuje ta od td bez IC? Może masz zmienione ten plastik zakładany na metalową rurke w która wchodzi bagnet. Który to rok auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne, bo wg etki miarka oleju ma nr 068 115 611 P i w latach 88-92 jest taka sama dla silników 1,6td - RA, SB; 1,9d/td - 1y, aaz.

 

W jaki sposób nie pasuje ta od td bez IC? Może masz zmienione ten plastik zakładany na metalową rurke w która wchodzi bagnet. Który to rok auta?

 

Roka auta to 1989, w moim z intercoolerem bagnet jest płaski a w drugim 1.6 td jest drucik.

 

Przy okazji mechanik opowiedział mi ciekawą historię jak kiedyś do jakiejs skody babka kupiła po numerach bagnet w serwisie i sie okazal za dlugi az go w silnik wkrecilo... heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności