Skocz do zawartości
idol23

Świeci się dioda od alarmu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wyżej. Dzieje się tak za każdym razem dioda świeci ok. 30s. po czym wraca do normalności. Przy okazji nie działa syrena alarmu. nie posiadam czujnika dozoru wnętrza więc nie wiem. Może bezpiecznik? Miał ktoś może taką sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz wogóle alarm kolego??? dioda w drzwiach jest w kazdej wersji i nie swiadczy ze jest alarm w samochodzie. Wejsz VCDSem w sterowniki i sprawdz czy masz alarm i ew bledy. Nie pamietam czy w B6 był wogóle fabryczny alarm bez czujników ruchu...ale chyba nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz wysiadla bateria więc otwieralem awaryjnym kluczykiem i zalaczylo syrena się włączyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego tez tak mialem i po podpiecui pod kompa wysloczyl blad: niesprawna syrena alarmu nowa kosztuje 400pln....

bylo to zaraz po zimie ale ku mojemu zdziwieniu po jakim czasie wszystko wrocilo do normy i tu takze moje pytanie do znawcow czy moglo byc tak ze akumulator syreny byl slaby (mysle ze taka syrena ma swoje zasilanie) dodam ze w zimie auto malo uzywalem???

ps. sorki ze pisze bez polskich liter....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój samochód stał w garażu od 30 listopada do 5 maja. Padł akumulator w pilicie więc otworzyłem awaryjnym a samochodzie zaczęły mrygac kierunkowskazy a syreny nie było słychać. W zeszła zimę też tak było ale wróciło do normy. A gdzie konkretnie znajduje sie syrena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim po zimie też przestała działać syrena i komputer generuje błąd w systemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrena jest pod podszybiem od strony kierowcy. Zeby zdjąc trzeba zdejmować wycieraczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie konkretnie znajduje sie syrena?

 

Syrena jest nad prawym przednim nadkolem. Oczywiście, trzeba je wyjąć aby się do niej dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Syrena jest nad prawym przednim nadkolem. Oczywiście, trzeba je wyjąć aby się do niej dostać.

 

To w koncu w podszybiu czy w nadkolu? W sumie szkoda na razie wydawać te cztery stówki na syrenę, ponieważ odkładam na nowe oryginalne turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest w nadkolu (też 2006 rok). Pierwsze słyszę, aby w B6 była syrena na podszybiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od wczoraj syreny nie słychać tzn pik pik jak otwieram i zamykam. Kierunkowskazy nie mrugają podczas otwierania/zamykania i dioda po zamknieciu auta pali sie około 20-30 sek światłem ciągłym a następnie zaczyna mrugac. Nie działo się tak wczesniej. Dodam że wczoraj padł mi akumulator na tyle że nie mogłem odpalić. Później podlącze VCDS to zobaczę co tam się stało

 

 

Już jest ok. Podłączyłem VCDS i był błąd - NIEZROZUMIAŁY SYGNAŁ CZUJNIKA DOZORU WNĘTRZA. Skasowalem i już jest ok.

Edytowane przez DarekTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności