Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

VIRTUAL TUNING

Rekomendowane odpowiedzi

co nieco

 

[ame]

[/ame]

 

??:P

 

mów co ci się nie podoba

Widzę, że edytowałeś,

 

Tak w ramach zakończenia bezsensownej dyskusji.. Sam sobie uroiłeś, że Cię poniżyłem..

Edytowane przez Vipergti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grożę. Chcę po prostu nauczyć Ciebie kultury :) Forum jest dla rozrywki, anie dla obrażania innych. Nie zawsze od świata będzie chronił Ciebie monitor komputera. Kiedyś się spotkamy w realu i co? Też zaczniesz mi tłumaczyć jak to beznadziejnie staram się pomóc ludziom w VT i że mi nic nie wychodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grożę. Chcę po prostu nauczyć Ciebie kultury Forum jest dla rozrywki, anie dla obrażania innych

 

tak że nie komentuj tępe dziecię

 

Proponuję Najpierw siebie nauczyć kultury. A ja jak wcześniej napisałem, wyraziłem tylko swoje zdanie. I nie mam zamiaru dłużej z tobą Dyskutować

 

Aha, napisz mi jeszcze konkretne słowo, którym Cię uraziłem, bo albo niedowidzę, albo ktoś tu jest przewrażliwiony..

 

AMEN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, napisz mi jeszcze konkretne słowo, którym Cię uraziłem, bo albo niedowidzę, albo ktoś tu jest przewrażliwiony..

 

Nie jestem przewrażliwiony. Ja po prostu nie lubię takich wirtualnych choiraków jak ty. Wyczuwam takich na odległość.

Mam nadzieję, że nasz dialog zostanie skasowany od pierwszego posta, który należał do kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w końcu ktoś kumaty w VT

 

wiesz nie problem dobrać idealne zdjęcie i dorobić rzeczy które pasują :P Problem pojawia się w momencie słabego zdjęcia samochodu i jeszcze jakiś real fot z aukcji :) Ale życie pokaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki. to mi wystarczy... szkoda ze wywiązują się po moim poście jakieś niejasności... dać na luz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie problem dobrać idealne zdjęcie i dorobić rzeczy które pasują Problem pojawia się w momencie słabego zdjęcia samochodu i jeszcze jakiś real fot z aukcji Ale życie pokaże

 

zgadzam się że łatwiej jest, gdy jest dobre zdjęcie, nie mniej jednak patrząc na 95% prac w tym dziale jakość jest napradę nie wysoka, tylko żeby nie było że moje prace śa na poziomie- wiem że nie są. Do dobrego VT trzeba odpowiedniego oka tak samo jak przy innych retuszach zdjęć dla gazet czy przez zawodowych grafików szczegóły + warsztat a i nie zbyt dobre zdjęcie nie jest dużą przeszkodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO stres panownie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodzi o widok pogladowy przede wszytskim!

Na zrobienie vt (takiego jak Rozi) trzeba troche czasu poswiecic, efekt jaki kazdy widzi.

Szymoneon chce pomoc, nie karccie go za to, ze nie wykorzystuje wszystkich dobrodziejstw jakie PS daje uzytkownikowi kazdy kto sie posluguje tym programem wie jak jest. Czasem cos nie wyjdzie, ale robi sie zeby bylo jak najlepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt że chciał pomóc:) A jakbyś chciał się napić i wyciągnąłby bolsa to zje$ałbyś go że wyciągnął bolsa a nie finlandie?:) Liczy się gest panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważacie, że nie umiem robić VT ? Popatrzcie na to:

Zdjęcie bazowe:

1009516.th.jpg

 

Po przeróbce:

81009516.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wyszlo, ze Ci ujmuje... po co sie wtracalem... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was mógłby poswięcic trochę swojego czasu i zmienic mi kolor tych felg? a także w dół 30mm, takie springi już czekają na wiosnę.

zastanawiam się czy zostawic felgi takie srebrne czy przemalowac?

Myślę o kolorze białym, matowym lub błyszczącym. A może ktoś zaproponuje inny kolor? felga 17'. chlapacze juz zdjete, hak tez idzie w odstawkę.

dzięki.

03102010630.jpg

05112010635.jpg

06112010642.jpg

31102010634.jpg

17042010576.jpg

17052009376.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pat_333

przedewszyskim tego badyla ze zderzaka tylnego wytargaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chlapacze juz zdjete, hak tez idzie w odstawkę.

dzięki.

wytargam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem jedno zdjęcie. Mam nadzieję, że to Ci w czymś pomoże.

606112010642.th.jpg

706112010642.th.jpg

806112010642.th.jpg

106112010642.th.jpg

206112010642.th.jpg

306112010642.th.jpg

406112010642.th.jpg

506112010642.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę uważacie, że nie umiem robić VT ? Popatrzcie na to:

Zdjęcie bazowe:

 

 

Po przeróbce:

 

 

No i ?

 

Żadnego szału tu nie widze, pobawiłeś się trochę scieżkami i suwakami w PS'ie o co z tego. Jak ktoś już powiedział, na dobre VT trza trochę czasu, ale takie odjechane przeróbki nie są w tym dziale potrzebne, niemniej niektórzy niezłą fuszerę to odgrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerobiłem jedno zdjęcie. Mam nadzieję, że to Ci w czymś pomoże.

 

dzięki, kurcze teraz to mi się już namieszało w głowie:) teraz na tapecie jest biały i ten ciemno szary:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i ?

No i pat_333 jest zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności