Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

VIRTUAL TUNING

Rekomendowane odpowiedzi

mozecie mi zrobic ramiona felg w kolorze nadwozia(ewentualnie troche jasniejszy zielony)???

zdjecia do wyboru w temacie o moim pasku(link w podpisie)

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

volkswagengolfiiivarian.jpg

 

pass.jpg

 

Tak by mógł wyglądać mój passio, ale od 1,5 roku ma innego właściciela:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah golfina zacnie ci wyszła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozecie mi zrobic ramiona felg w kolorze nadwozia(ewentualnie troche jasniejszy zielony)???

zdjecia do wyboru w temacie o moim pasku(link w podpisie)

dzieki

dsc03042z.jpg

nie wiem czy o to tobie chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy o to tobie chodziło

dzięki Łukasz,coś w tym stylu,ale bardziej zielone jak lakier na aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos napisac jak wrzucacie tak fele w PS ? lub jakis tutorial do tego, bym byl wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rainman wiem ze jest google, kiedys robilem na PS ale nie wiem dokladnie co wpisac bo do PS jest 1000 tutoriali. A to ze tutki jakies sa tu na forum to pierwsze slysze, zaraz oblukam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainspirowany praca kolegi Klekotera (klik) postanowilem przerobic swojego sedana na coupe :690:

 

najpierw poprostu usunalem klamke i szpare tylnich drzwi

 

passat_b5_coupe_beta.jpg

 

 

 

 

pochwalilem sie koledze jacenty64 ale mnie uswiadomil ze przednie drzwi sa za krotkie, wiec je przedluzylem :690:

 

 

wersja finalna + rozmycie i rameczka

 

passat_b5_coupe_final.jpg

 

 

 

KONIECZNIE KLIKAC BY POWIEKSZYC :)

Edytowane przez anomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby zmodzić coś, jakby mogło wyglądać z dystansami np. 20mm? Próbowałem sam coś zrobić w Gimpie, ale nie jestem zadowolony z efektu mojej przeróbki:rolleyes:

image90t.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

koledzy jakiego programu używacie do przerabiania tych zdjęć i skąd można go ściągnąć ?

może przyciemnicie moje szybki w aucie zobacze czy warto to zrobić :))pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy jakiego programu używacie do przerabiania tych zdjęć i skąd można go ściągnąć ?

może przyciemnicie moje szybki w aucie zobacze czy warto to zrobić :))pozdro

 

Adobe Photoshop :) Kiedyś bawiłem się w te tematy jak miałem więcej czasu ale to było mniej więcej 2 lata temu:

 

90034827.th.jpg 76740333.th.jpg 27126605.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielka prosba prosilbym o zmiane koloru felg np na roz pomarancz lub cos ze wscieklych kolorow bardzo prosze o pomoc bo nie wiem jak pomalowac

 

45758d89a8befe38m.jpg

 

f997c99452a6b2c7m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Takie cuś udało mi się zrobić dla Ciebie;)

pomaraczq.th.jpg

rozx.th.jpg

czerwien.th.jpg

 

Pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camell990 jestes wielki dzieki wielkie a dalbys moze rade jeszcze dodatkowo pomalowac znaczek w8 w grillu w kolorach felg

i jak by dalo rade troszke go jeszcze nizej posadzic

Edytowane przez vagmania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
a dalbys moze rade jeszcze dodatkowo pomalowac znaczek w8 w grillu w kolorach felg

i jak by dalo rade troszke go jeszcze nizej posadzic

 

Proszę:

czerwien.th.jpg

rozf.th.jpg

A tu zglebiony:

pomaraczi.th.jpg

Edytowane przez Camell990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camell990, dałbyś radę zrobić relingi srebrne /ale nie chrom/ oraz listwy drzwiowe i zderzaka w kolorze ??

 

 

zdjcie0043y.th.jpg zdjcie0044h.th.jpg

Edytowane przez THAMIAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Ciężko jest dobrać lakier na te listwy drzwiowe:( No ale mam nadzieję że chociaż trochę Ci to jakoś zobrazowałem;)

zdjcie0121k.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności