Skocz do zawartości
davidd90

Odblokowanie radia GAMMA brak przycisku TA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Musiałem odpiąć na chwilkę aq i zablokowało mi się radio. Mam książkę z kodem radia. Gdy wpiszę kod to nie wiem w jaki sposób go potwierdzić.

 

:!: uzyskać numer kodu radia

:!: włączyć odbiornik radiowy

:!: nacisnąć równocześnie i przytrzymać przyciski TP i TA tak długo, aż na wyświetlaczu radia pojawi się wskazanie 1000. Zwolnić przyciski

:!: korzystając z przycisków numerycznych wyboru programowanych stacji radiowych od 1 do 4, wprowadzić uprzednio odczytując z karty radia numer kodu. Zapomocą przycisku 1 wprowadzić pierwszą pozycję numeru kodu, zapomocą przycisku 2 drugą pozycję itd...

:!: na zakończenie ponownie równocześnie nacisnąć przyciski TP i TA tak długo, aż pojawi się na wskaźniku częstotliwości stacjiradiowych napis SAFE. Zwolnić przyciski. Zaraz po tym zostanie automatycznie wskazana częstotliwość odbieranej stacji radiowej.

 

 

moje radio wygląda tak:

http://www.pandr.republika.pl/gamma5z.jpg

 

 

Po włączeniu radia pisze SAFE, pisze tak przez jakieś 8sekund, później pojawia się 1000. Ustawiam kod który mam w książce i chcę postąpić zgodnie z instrukcją czyli przytrzymać TP+TA. Niestety na moim radyjku jest tylko TP. Gdzie znajduje się TA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu hasła przyciskasz i przytrzymujesz przycisk jak na obrazku.gamma5z.jpg

 

Potem usłyszysz takie piknięcie. Ja mam trochę inne pytanie. Dlaczego nie zapamiętuje mi kodu do radia i za każdym razem muszę wpisywać hasło choć nie zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saszo dzięki. Zrobiłem jak mówisz i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość formiko13

Kurcze a u mnie nie działa to z obrazka :( czy jest to może powiązane z tym, że naprawiajac mi światło w aucie na suficie, zepsuli mi centralny zamek i elektryczny wlew paliwa? i wogóle pomieszali mi tam cholera wie co, ale radio z kodem się świeci więc powinno zadziałać prawda? przyciskałam nawet 10 sek...nie wiem już co robić..chyba ich zatłuke :( pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem taki, że kupiłem radio i nie mam kodu. Jak go załatwić? Można wpisać jakiś uniwersalny? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem taki, że kupiłem radio i nie mam kodu. Jak go załatwić? Można wpisać jakiś uniwersalny? Proszę o pomoc

 

Odczytać programatorem ( o ile SONY) a jak nie to zajść do szpeca, zapłacić i będzie kod. Uniwersalny nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności