Skocz do zawartości
wozny83

Jakie imię dla syna :)

Jakie imię dla syna :)  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie imię dla syna :)

    • Adam
      16
    • Jan
      14
    • Przemysław
      7
    • Tobiasz
      6
    • Radosław
      7
    • Dawid
      14


Rekomendowane odpowiedzi

bożydar

"Bożo-wporzo";-) Proponuję jedno z najbardziej rdzennych polskich imion-Dąb!!!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się rodziłem to ojciec był zachwycony Diego Maradoną, podobno na jego cześć miałem mieć imię.. Jak się tylko o tym dowiedziałem, to dziękowałem mamie, że zostałem Jarosławem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję Dezyderiusz Czester

taa. może Gwidon :dodupy albo Nikodem :dodupy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikodem
z pozdrowieniami dla Nikos'ia? :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to najbrzydsze imię to chyba Stasek , i Jasiek nie wspomne o Józku.

Z dziewczęcych fo Józka i Kinga.......okropieństwo.:dodupy

Ale Jasiek to przeciez zdrobnienie od Jan, hellol! Podobnie chyba jest z Kuba. W akcie bedzie Jakub a nie Kuba.

I przy okazji: nie wierze, ze imie determinuje przyszlosc dziecka. Poza tym, mozna nadac dwa imiona a dziecko pozniej moze (legalnie) uzywac tylko jednego, ladniejszego - drugiego. No i jesli bedzie miec bierzmowanie, to i trzeciego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie mamy z żonką problem w wybraniu imienia dla naszego synka, więc prosimy o pomoc :)

 

Adam

Jan

Przemysław

Tobiasz

Radosław

Dawid

 

Wasze propozycje mile widziane :)

 

mamy czas do ok 20 listopada ale trzeba już myśleć :)

 

Po pierwsze, to GRATULUJĘ Tobie i małżonce szanownej:kumple :drinks:

Cóż, mój typ (z listy) to Janek albo Przemek.

 

A osobiście swojemu synowi dał bym na imię...Antoni:-D

Od razu mówię, że nie interesuje mnie czy to modne imię czy nie.Od początku kolo miał być Antek a laska Ewka...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu mówię, że nie interesuje mnie czy to modne imię czy nie.Od początku kolo miał być Antek a laska Ewka...

A u mnie Maja i Franek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Franek

Naprawdę zacne imię,mam dobrego Kolegę,wszyscy zwracają się do Niego z patosem-Franz:DNaturalnie Franciszek ma mnóstwo odniesień do Biblii i chyba to powinno wystarczyć za rekomendację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norbert:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radosław :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze 4 dni ankiety na konie cpowiem jakie imie będzie miał nasz synek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapodał coś tradycyjnego, ostatnio rozmawiałem z kimś jak na imię mają dzieciaki które przyjeżdżają do naszej placówki. Powiem tyle że można rozpoznać jaki wówczas serial lub film albo kto był na tzw. topie. Tylko nie dawaj synowi Filip, ja tak chciałem bo widziałem u znajomych Filipów. Fajnie jest patrzeć na Filipów u kogoś ale sam już bym nie chciał tak "żywego" dziecka. U mojego stwierdzono ADHD i te dzieciaki, które były wzorem także było ich pełno wszędzie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, to GRATULUJĘ Tobie i małżonce szanownej

Cóż, mój typ (z listy) to Janek albo Przemek.

 

Dzięki Buszmen :) co do imienia skłaniamy się coraz bardziej do ...... :) damy znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam to zobowiązujące imię. W końcu od niego wszystko się zaczęło. Więc i ja osobiście takie proponuję imię dla synka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc imię już jakiś czas temu wybrane :lol a mój syn będzie miał na imię ADAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilka

Gratuluję wyboru;) Imiona dla dzieci to poważna sprawa. Moja córa miała mieć na imię Magdalena a mąż w urzędzie stanu cywilnego podał imię Magda. I teraz oficjalnie „ nie ma” imienin, bo kalendarz pełen jest Magdalen, ale Magdy brak;) Posłać gdzieś mężczyznę samego… ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... To tak, jak Kasia i Katarzyna. Przecież to jedno i to samo imię. Co innego Jan i Janusz, albo Lech i Leszek. Ale Magda i Magdalena? To różne imiona?

 

My, mojemu obecnie 3,5 letniemu łobuzowi, daliśmy na imię Andrzej po zmarłym Tacie mojej żony. Imię ponadczasowe i ślicznie się zdrabnia (Jędruś, Jędrula itp. ). Obecnie żona jest w drugiej ciąży i wiemy, że będzie to córeczka. Na razie roboczo jest Kalina (Kalinka) i jeśli nie znajdziemy czegoś ładniejszego i pasującego nam obojgu to tak zostanie.

A ze swojej strony proponowałem imię Guantanamera... :D :D :D;) Jest takie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Edytowane przez SzymekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to do mnie, to podziękował, podziękował. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności