Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam kogoś kto by się podjoł instalacji Vaga na moim kompie. Mam Windows 7 64bit i jakoś nie chce mi ruszyć żaden Vag tylko jakieś biedne niepełne wersje a chce mieć pełnego Vaga.

A więc jesli ktoś jest chętny w pomocy instalacji to prosze pisać na priv. Wolał bym podjechać do kogoś z kompem aby samemu to zrobił bo ja jestem słaby w te klocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Szukam kogoś kto by się podjoł instalacji Vaga na moim kompie. Mam Windows 7 64bit i jakoś nie chce mi ruszyć żaden Vag tylko jakieś biedne niepełne wersje a chce mieć pełnego Vaga.

A więc jesli ktoś jest chętny w pomocy instalacji to prosze pisać na priv. Wolał bym podjechać do kogoś z kompem aby samemu to zrobił bo ja jestem słaby w te klocki.

 

Polecam z tej strony program tego producenta no i jego kabel. Chodzi bez problemów.

http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś reklama... ?

kolega: koledze? :(

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna reklama, tylko skoro ma problem z różnymi wersjami, więc podaję taką która jest sprawdzona i na pewno chodzi. Wybór należy do użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

 

Potrzebuję jakąś ciekawą miejscówkę na nocleg nad morzem dla rodzinki trzyosobowej

Mamy zamiar pojawić się na miejscu 11 sierpnia,tj niedziela,więc już z niedzieli na poniedziałek potrzebujemy nocleg-do soboty do rana.Będę Wam wdzięczny za wszelką pomoc.Jak macie jakieś ciekawe i w normalnej cenie miejsca to proszę dajcie mi namiar.

Z góry Wam dziękuję

Proszę piszcie info na PW...

 

Pozdrówka!!

 

 

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już z daleka widziałem ze się zbliżasz he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

kto leci na Ogólny ?

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elo..

kto leci na Ogólny ?

 

 

pzdr

 

Alvares na pewno... i to chyba już wszyscy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki potrzebuje kogoś z okolic Starogard Gdański, Kopytkowo ,znalazłem ciekawe felgi tylko gość nie chce wysłać za pobraniem czy był by ktoś z okolic co by podjechał i obejrzał ewentualnie zakupić je dla mnie

http://tablica.pl/oferta/piekne-felgi-dezent-17-5x112-bardzo-tanio-komplet-opony-srednie-CID5-ID37pe9.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow i kolezanki z grupy pomorskiej :papa .

 

z gory przepraszam jesli to zle miejsce na tego typu post i prosze o przeniesienie do odpowiedniego tematu

 

Mam prosbe , dokaldnie chodzi o to zeby podjechac obejrzec te oto felgi :

 

http://tablica.pl/oferta/piekne-felgi-dezent-17-5x112-bardzo-tanio-komplet-opony-srednie-CID5-ID37pe9.html

 

oczywsice dam z 50 zl na paliwo , jeszcze jutro bede dzownil i sie dowiadywal na tel. czy sa proste i nie spawane lecz wolabym zeby ktos komu mozna zaufac obejrzal je na zywo i potwierdzil i druga sprawa juz mniej wazna jesli by poprostu komus pasowalo bym byl bardzo wdzieczny piorytetem jest podjechac obejrzec , jesli okazalo by sie ,ze sa OK to prosilbym o zakup tych felg, ja bym wpald i odebral ( oczywsice pieniadze za nie przeleje na konto )

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegow i kolezanki z grupy pomorskiej :papa .

 

z gory przepraszam jesli to zle miejsce na tego typu post i prosze o przeniesienie do odpowiedniego tematu

 

Mam prosbe , dokaldnie chodzi o to zeby podjechac obejrzec te oto felgi :

 

http://tablica.pl/oferta/piekne-felgi-dezent-17-5x112-bardzo-tanio-komplet-opony-srednie-CID5-ID37pe9.html

 

oczywsice dam z 50 zl na paliwo , jeszcze jutro bede dzownil i sie dowiadywal na tel. czy sa proste i nie spawane lecz wolabym zeby ktos komu mozna zaufac obejrzal je na zywo i potwierdzil i druga sprawa juz mniej wazna jesli by poprostu komus pasowalo bym byl bardzo wdzieczny piorytetem jest podjechac obejrzec , jesli okazalo by sie ,ze sa OK to prosilbym o zakup tych felg, ja bym wpald i odebral ( oczywsice pieniadze za nie przeleje na konto )

 

pozdrawiam

 

Cześć gadałem z nim w piątek mówi ze są proste i nie spawane ale nie wyśle za pobraniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to walka się robio te kółka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to walka się robio te kółka:D

 

Witam co do tych felg to mamy do czynienia z jakimś niekumatym totalna porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby były jeszcze do soboty, to planów innych nie mam...

Ale cena podejrzanie niska, albo gość nie wie co sprzedaje albo coś nie halo z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby były jeszcze do soboty, to planów innych nie mam...

Ale cena podejrzanie niska, albo gość nie wie co sprzedaje albo coś nie halo z nimi.

jak dla mnie to coś nie halo ja osobiście wycofałem sie z zakupu, próbowałem wpłacić mu zaliczkę ale się nie zgodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BSLULG
jak dla mnie to coś nie halo ja osobiście wycofałem sie z zakupu, próbowałem wpłacić mu zaliczkę ale się nie zgodził.

 

Koledzy w dziale ''ciekawe aukcje'' dali link do tych samych felg ale na allegro. z tego co wiem i ile pisali koledzy to numery się nie zgadzają i jeszcze jakieś inne rzeczy.

http://allegro.pl/dezent-5x112-8x17-...350942688.html

 

---------- Dodano o 16:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:39 ----------

 

http://allegro.pl/dezent-5x112-8x17-...350942688.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... szukałem do siebie felg i też te oglądałem... cena wręcz śmieszna - za cene złomu :D Moze jutro się skuszę na pojechanie i obejrzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności