Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz odkąd wozi się maximą już ludzi w passatach nie zauważa :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz odkąd wozi się maximą już ludzi w passatach nie zauważa :lol

 

nie prawda, za to Ty za dużo chyba o robocie myślisz bo ja już kilka razy dawałem Ci znaki świetlne i dźwiękowe na drodze i nic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święty ma racje kiedyś jechałem obok Ciebie fakt że nie passatem ale przez szybe pokazałem Ci logo forum na koszulce i niestaty ale nie załapałeś o co chodzi i byłeś silnie przestraszony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Święty ma racje kiedyś jechałem obok Ciebie fakt że nie passatem ale przez szybe pokazałem Ci logo forum na koszulce i niestaty ale nie załapałeś o co chodzi i byłeś silnie przestraszony :D

 

to Twoje logo na koszulce wyglądało jak by Ci ptak narobił, nie skumałem o co kaman bo nic tam nie widziałem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej !

 

Dam zarobić w jutrzejszy dzień komuś z forum, który ogarnie układ hamulcowy. Chodzi o przednie lewe koło w passacie b4. Dzisiaj zaczęło mi trzeć klocek hamulcowy o tarcze prawdopodobnie. Nie mam pojęcia czy to jest to napewno ale na moje oko i słuch tak ! Jeśli jest ktoś kto chciałby się podjąc tej naprawy to bardzo chetnie skorzystam, wole zapłacić komuś niż warsztatowi.

Post pisze dosyć późno bo dopiero dojechalem na miejsce noclegowe. Jesli ktos chciałby się podjąc naprawy to chętnie skorzystam! Dla mnie to czarna magia, dla innych to pewnie godzina roboty. Z miejsca mówie, że nie mam żadnych narzędzi, wiec preferuje kogoś z narzędziami.

 

Ewentualnie proszę o jakieś polecane zakłady, które nie zedrą ze mnie miliony za naprawe.

 

 

Wg. mnie po dzisiejszych ulewach wygieło mi tarczę hamulcową, którą należy wymienić. Więc robota może być błaha, a można zarobić

 

 

 

NIEAKTUALNE.

Edytowane przez adasko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.poszukuje głowice do vw passata b5 1.9 tdi 110KM najlepiej od AFN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz odkąd wozi się maximą już ludzi w passatach nie zauważa :lol

 

musze uratować chonor Łukasza bo mojego paska uchwycił dziś dwukrotnie. przynajmniej wiedziałem gdzie sie szwagier wozi moim paszczakiem pod moją nieobecność:cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musze uratować chonor Łukasza

chociaż ktoś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BSLULG

cześć wszystkim mam małe pytanie do kolegów z Gdańska i okolic; ) Poszukuje pracy jako kierowca samochodu do 3,5 tony albo jakiejkolwiek pracy jako kierowca i nie tylko. Trzepie strony z ogłoszeniami wysyłam Cv i brak odzewu. Ponieważ jestem młody mam 19 lat i sie nie dziwie pracodawcy i tutaj jest moja prośba do was jak by ktos wiedział o jakimś wolnym miejscu u swoich znajomych/kolegów/rodziny którzy mają firmy bądź mogą cos załatwić. Co do umowy to jestem ugodowy mozna sie dogadać.

 

Pozdrawiam Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małą sprawę do Was szukam osób którym w życiu przydarzyły się takie sytuacje jak kolizje drogowe bądź wypadki komunikacyjne bądź w pracy a nie korzystały z przysługującego im odszkodowania bądź były nie zadowolone z wypłaconych pieniędzy jeśli masz kogoś takiego w otoczeniu lub rodzinie to chętnie pomogę w uświadomieniu co można uzyskać od Tow Ubez w ramach polisy OC sprawcy nie NNW ( to są groszowe wypłaty)

wypadki 16 lat wstecz kolizje drogowe 3 lata wstecz

szukam również kontaktu do

warsztatów sam

pomocy drogowych

fizjoterapeutów

lekarzy

fundacji

osoby chętne do współpracy mile widziane

... dzięki

Robię to w ramach współpracy z najlepsza w Polsce firma odszkodowawcza... w której jestem zatrudnimy...

Pozdrawiam

 

ps pisze w ramach wzajemnej pomocy tak jak ja kiedyś pomogłem kilkunastu osobom z forum więc proszę tego nie traktować jak spam czy reklamę

Edytowane przez lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scorpion namierzony dziś rano o 7.00. Odcinek Bolszewo - Wejherowo. Jechałem w przeciwnym kierunku. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem dzisiaj u Plichty na Szadółkach i jest w promocji płyn do spryskiwaczy letni 5l za 7.90 :) fajna cena kupiłem 2 szt Pozdrawiam miłych zakupów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BSLULG

Ja ostatnio kupiłem zapachowy w Auchan 5 litrów za 2,99, tani ale dobry ; p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Na tym forum jestem nowy, niedawno odkupiłem od drake69 autko, więc będę tu zaglądał częściej, a jak ogarnę troszkę auto to na pewno pojawię się na spocie.

Pozdrawiam wszystkich fanów VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !

 

Na tym forum jestem nowy, niedawno odkupiłem od drake69 autko, więc będę tu zaglądał częściej, a jak ogarnę troszkę auto to na pewno pojawię się na spocie.

Pozdrawiam wszystkich fanów VW.

Witamy! A co tam ogarynasz?:D

 

---------- Dodano o 18:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:38 ----------

 

Lofi chyba namierzyłem dzisiaj Twojego byłego paszczaka. Poszedł go GA? Co zauważyłem :1,8T, klimakorbotronik, automat, obrys, beż skóra, felgi ROAD AMERICA... to twój? Pozdro!

20130606431.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś namierzony pasek Piontka na Rozewskiej w Chyloni... chyba żona... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest tego troszkę, rozrząd, przeguby, czujnik ABS, sprężyny, termostat i takie pomniejsze sprawy :) (wycieraczki, dywaniki, pranie tapicerki) itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Scorpion namierzony dziś rano o 7.00. Odcinek Bolszewo - Wejherowo. Jechałem w przeciwnym kierunku. Pozdro!

 

Bo ja tam dość często przebywam/kursuje ;)

Rowniez pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

[/color]Lofi chyba namierzyłem dzisiaj Twojego byłego paszczaka. Poszedł go GA? Co zauważyłem :1,8T, klimakorbotronik, automat, obrys, beż skóra, felgi ROAD AMERICA... to twój? Pozdro!

 

No moj poszedl w Polske do Legnicy ale nie wykluczone ze wrócil :0 jesli chodzi o klime to byl manual wiec raczej nikt nie dokladal climatronica .. chyba ze sie myle ale znaczka 1.8T tez nie mialem :)

:0 fajnie powspominac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej nikt nie dokladal climatronica

Widocznie bardzo podobny...klimakorbotronik z naciskiem na korbo:D czyli manualna. Dobrze, że nie twój bo z zewnątrz troszku zapuszczony był. A Twój to pamiętam dopieszczony był.

 

 

Bo ja tam dość często przebywam/kursuje

To jak będziesz przejeżdżać to się odezwij, na kawe zajedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności