Skocz do zawartości
gino9

Wymiana pokretel w panelu klimy

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jest mozliwa wymiana zwyklych pokretel od nawiewu z ubozszej wersji na ta bogatsza klimatronic?Mozna wymienic caly panel?czy te pokretla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz i pokrętła i panel, ale żeby zadziałało jak klimatronik to jeszcze sporo innych rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Climatic->Climatronic ? To chyba jedna z cięższych modyfikacji wewnątrz auta. Ja bym sobie odpuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać zabawy jest mnóstwo.

Pamiętam, że w ASO, za taką usługę dla B5 chcieli 8000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sporo tego jest,jesli mozna to pokretla same mozna wymienic dla wizualnego wygladu i zeby dzialaly jak normalne?

Czyli stare pokretla wyrzucam i wkladam te podswietlane?dzialalo by tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no sporo tego jest,jesli mozna to pokretla same mozna wymienic dla wizualnego wygladu i zeby dzialaly jak normalne?

Czyli stare pokretla wyrzucam i wkladam te podswietlane?dzialalo by tak?

 

jak coś to znam serwis w Łodzi który ogarnia ten temat jak coś to piszcie na priv dam namiar. Wcale nie jest to takie straszne i przerażające z tego co mi mówili idzie to ogarnąć tylko faktycznie sporo rozbierania.

pzdr

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koszta jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałem wymienić panel climatronica i teraz pytanie jak to podłączyć i jaki a z tego co pamiętam to wyświetlanie temperatury jest na RNS-ie

podpowie mi ktoś.

 

Już znalazłem odpowiedz :)

Edytowane przez robert.gda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Natknalem sie wlasnie na ten temat, a ze sam jestem w trakcie oczekiwania na nowe pokretla zamowione z Chinskiego Ebay'a to chcialem sie podzielic znaleziskiem. Istnieje mozliwosc wymiany samych pokretel w starym panelu Climatic co widac na zalaczonych ponizej obrazkach:

 

20120307_195644.jpg

 

Oczekuje wlasnie na paczke ale moze to ptrwac so 3 tygodni. Chetnie podziele sie uwagami jak juz przyjada i uda mi sie wszuystko zamontowac.

 

Pozdrawiam

AC knobs.jpg

4770529.jpg

4770531.jpg

aefc3337-6d99-5ebc.jpg

Edytowane przez dieselmonster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj link na pw do tych pokręteł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokrętła na amazonie

Czemu na priva? Bezpieczniej kupować od chińczyków ale na amazonie. Ciut drożej i dłużej ale 100% gwarancji że dojdą i możliwość zwrotu jak coś będzie nie tak.

 

Co do samego montażu to uprzedzam tylko, że ori pokrętła schodzą łatwo tylko jak są ustawione w jednym położeniu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżym posiadaczem Passata B6(2 miechy, śledzę forum jakiś czas). Posiadam manualną klimę z grzanym "dupami". Wyjąłem dziś ten panel bo chciałem zmienić na nowszy i różni się jednym kablem. Ja mam czarny podłużny kabel taki jak ten http://img.auctiva.com/imgdata/7/2/8/3/3/2/webimg/635402498_tp.jpg , a w nowym panelu brakuje mi wtyczki "C" ze zdjęcia, które dodaje http://www.amerpol.webd.pl/czesci/climatronic/074.jpg . Czy istnieje jakaś redukcja, bo mam nadzieje, że nagrzewnice itd kupować nie trzeba. Wpadłem na pomysł na redukcje, ponieważ miałem w schowku aux ipad czy coś tego typu, a teraz mam zmieniarke (była mini iso). Przepraszam za hasło w mojej wypowiedzi . Tomek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż fotkę jak panel wygląda z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten jest w samochodzie z tą czarną wtyczką

http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/33/98/65/2933986544

a ten został kupiony co ma te dziwne zaokrąglenia, brakuje tylko jednego kabla :/

http://dataton.net/vw/climatronic/alternate_readout-19_1-mph.jpg

Edytowane przez gatomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no brawo! Manualna na climatronic? Tu trzeba wymienić dużo więcej niż tylko panel sterujący :luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna wtyczka i pół samochodu demontować?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności