Skocz do zawartości
Gość Kisila

Boczek drzwiowy

Rekomendowane odpowiedzi

o to mi chodziło ...dziękować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie proszę prawe drzwi przednie nie otwierają się .Jak je rozebrać od środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za foto-poradnik! :-D Metoda nożyconoży sprawiła, że ocalały wszystkie zapinki boczka. Jedyne co poszło nie tak, to klamka wewnętrzna drzwi pasażera po złożeniu wszystkiego, nie chodzi... Pewnie nie zauważyłem gdy linka spadła.

 

 

Właśnie wracam z poprawek. Klamka znów działa. Mimo, że linka była na swoim miejscu, to zapomniałem że trzeba odciągnąć plastikowy zatrzask, tak aby odsłonić linkę, wprowadzić ją w niewielki rowek, a następnie wsunąć plastikowy pancerz w rowek i na końcu zatrzasnąć końcówkę.

Teraz zostało tylko jedno: cieszyć się z nowych głośników :muza

Edytowane przez Diabell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś pomysł jak ściągnąć tapicerkę z tylnich drzwi gdy są one zamknięte? Chyba linka mi puściła i za cholerę nie mogę otworzyć drzwi a już o ściągnięciu tapicerki nie wspomnę :lol3 Ciągnąc klamkę od środka rygiel zamka idzie do góry ale gdy puszczam chowa się a drzwi nie da się otworzyć. Miał ktoś już taką sytuację ? Co zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ma ktoś pomysł jak ściągnąć tapicerkę z tylnich drzwi gdy są one zamknięte? Chyba linka mi puściła i za cholerę nie mogę otworzyć drzwi a już o ściągnięciu tapicerki nie wspomnę :lol3 Ciągnąc klamkę od środka rygiel zamka idzie do góry ale gdy puszczam chowa się a drzwi nie da się otworzyć. Miał ktoś już taką sytuację ? Co zrobił?

 

Wiele było tematów o zablokowanych dzwiach:) Tapicerke da się sciągnąc:)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/9900-Jak-otworzyc-zablokowane-drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możecie mi powiedzieć jak zdjąć boczek drzwiowy od strony kierowcy ? Jak zdjąć ten panel z przyciskami od szyb elektrycznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz najpierw gumę ktora jest w miejscu gdzie wkladasz dlon a później panel do siebie. Pod nim masz 3 śruby na krzyżaka i od dolu boczku 2 na torks 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągasz najpierw gumę ktora jest w miejscu gdzie wkladasz dlon a później panel do siebie. Pod nim masz 3 śruby na krzyżaka

 

o to mi chodziło :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kratka jak na zdjęciu (prawa drzwi górna kratka od głośnika) jest wymienna, czy jak uszkodziłem ją to mnie czeka wymiana całego boczka?

Jak jest wymienna, zna ktoś jakiś numer części?

 

http://i.imgur.com/pW9tqLG.jpg

 

PZDR

Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował .... A masz może instrukcje jak to zdemontować, żeby nie połamać?

 

PZDR

Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podziękował .... A masz może instrukcje jak to zdemontować, żeby nie połamać?

 

PZDR

Stolar

 

musisz najlepiej zdjac tapicerke od drzwi, wtedy bedziesz widzial co i gdzie, w zalaczniku opis

sorki, dodalem drugi zalacznik, prawa strona

tapicerka.pdf

tapicerka_prawa.pdf

Edytowane przez dszyszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności