Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

za olej do skrzynie chciał 1400 zł a za wymianę 300 zł w ASO 1300 komlet, powiedziałem mu, że przywiozę swój olej to odpowiedział mi, że jak chcę to może mi do skrzyni nawet cytuję "naszczać" kurde zostawiłem u niego jakieś 5-6 a może nawet 7 tysięcy a on mi kurde takie teksty rzuca no wkur... się na maxa :wsciekly a z ciakawości napiszę że olej kupiłem sam w ASO za 575 zł a wymieniłem za 100 zł w warsztacie który zajmuje się tylko naprawą skrzyń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Celebryta pełną gębą!

Chociaż ma i wiedzę i umiejętności.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

U mnie zawołał 3 - 4000 zł plus drugi silnik na części i auto bym odebrał zdolne do jazdy tylko na benzynie. A części które były spalone miałem już w bagażniku. A mechanik MOŁ'a wziął 1200 i ożywił auto i na benzynie i na lpg. Gazownik tylko skrócił wężyki i zamocował prawidłowo wtryski od gazu oraz zrobił regulację instalacji. Całość kosztowała mnie ok 1800 zł z częściami i gazownikiem.

Edytowane przez pietrek_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać można taniej i dobrze a nawet lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dawno z Robertem nie miałem stycznosci. Mozliwe ze sodowa uderzyla a szkoda bo wiedze jak juz wspomnieliscie ma...

 

Z fordzikiem mam zamiar odwiedzic carmasters na hutniczej. Byli drugim polecanym tunerem jak mialem klopoty z paskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie potrzebuje pomocy na gwałt... szukam dobrego i sprawdzonego mechanika... a6 c6 3.0 tdi wywala blad dpf i próbuje się wypalić ale na kompie wychodzi że filtr jest czysty 350 kilometrów temu taką akcją zakończoną mimo teoretycznie czystego filtra wypalenie to przez vaga i wymiana oleju w silniku bo przybyło dobry litr... dziś niestety znowu kontrolka dpf. Oleju narazie nie przybyło, ale w piatek planowany wyjazd do chorwacji a takim autem jechać się nie da. Potrzebuje kogoś sprawdzonego kto zna się na rzeczy i lokalizuje przyczynę a nie będzie tylko usuwał skutki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje warsztatu w Gdańsku, który by się zajął kompleksowo naprawą silnika VW LT 2,8TDI. W zeszłym tygodniu podczas jazdy zaczął strasznie dymić z rury na biało-niebiesko. Po odkręceniu korka oleju mega dymi z tego korka. Z bagnetu na olej nie dymi, czyli dół szczelny. Niestety musiałem kawałek jeszcze pojechać i ... zgasł. Teraz troche gorzej odpala i nierówno chodzi. Stawiam na uszczelke pod głowicą lub pęknięcie głowicy. Poradzcie gdzie sie udać z taka usterką. Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Ci warsztat w Rumi... stąd jestem a mój mechanik robi auta tego typu dla schenkera ma sprzęt , wiedze i umiejętności

 

jak co pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz, ale troche daleko do Rumi ciągać LTka:) Moze ktoś coś w Gdańsku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze jest ten warsztat ale kiedyś na przeciwko Carrefour na morenie był warsztat. Auto Leo czy jakoś tak. Wjazd od sądu na piekarniczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdzie w Gdańsku mogę jechać na komputer, by błędy zobaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Gdzie w Gdańsku mogę jechać na komputer, by błędy zobaczyć?

 

Jak to nic pilnego, to jak będę wracał z Władysławowa 12.08, tp mogę podpiąć w Twoim aucie VCDS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to nic pilnego, to jak będę wracał z Władysławowa 12.08, tp mogę podpiąć w Twoim aucie VCDS'a.

 

 

W sumie to nic pilnego, więc możemy się jakoś zgadać. ;)

Po prostu chcę sprawdzić błędy i ewentualnie zrobić adaptacje czujników skrętu, bo coś kierownica ciężej chodzi niż jeszcze dwa tygodnie temu. :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

Sprawdzony warsztat, czy może znajomy? Rozumiem, że jakość ich usług pod każdym względem jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAG Bauer Kosakowo ulica Wiejska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymekgd, sprawdzony warsztat. Sam u niego serwisuje auta. Jakość usług zawsze w przystępnej cenie i na najwyższym poziomie.

Ziewal, ja tam nie byłem zadowolony z podejścia właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem bo nie oddzwonił do ciebie [emoji6]ale ja 9 lat serwisuje u Krystiana auta i do nikogo innego nigdy nie pojadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi nawet o samo oddzwonienie. Ale 3 dni iść do człowieka, który jest w garażu za ścianą? Jeśli nie chciał się podjąć naprawy to mógł od razu powiedzieć że jest zarobiony i nie weźmie mojego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę go bronił ale ja czasem czekam 2 tygodnie na termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego jak powie że się podejmie i oczekiwać na wolny termin (u mojego też nie raz czekam tydzień czy dwa), a co innego iść 3 dni do elektryka i nawet nie podać odpowiedzi czy w ogóle się podejmie naprawy i mniej więcej określić koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności