Skocz do zawartości
Gość jakubbbb

Szyba kierowcy Elektryczna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po wyjęciu zębatki itd szyba mi opadanie?

po odkręceniu całego mechanizmu opadnie. dlatego najlepiej użyć drugiej osoby żeby szybę przytrzymała, a potem delikatnie opuścić lub po prostu zaklinować szybę by nie opadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie opadnie :) ale w razie czego ja przyklejałem taśmą klejącą od góry szybę na około górnych ramek drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie opadnie

mi leciały jak passka kiedyś rozbierałem na złomie i musiałem klinować śrubokrętem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TED8

siema, powiedzcie mi co jest z tą lewą stroną Passata że nie idzie kupić tych podnośników, tzn mam właśnie ten problem co w temacie, zęby przeskakują przy samej górze! Che kupić zamiennik na allegro i kurde nie ma! tylko na prawą stronę:/ tam parę postów wyżej kolega wrzucił link do allegro na prawą stronę ale on już dawno się skończył, i kurde teraz nie idzie znaleźć, są na prawą stronę ale całość za 200zl, a mi trzeba sam podnośnik bo poco mi całość jak działa!!

no chyba że ja szukać nie umie, poratujcie:d:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej poszukać w używce ? będziesz miał za 100 - 120 zł z silniczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna przełożyc bezpoblemu, ale zamiast na allegro zapytaj w sklepie motoryzacyjnym ja upiłem za 110zł w sklepie, przełozyłem tylko podłużnice ze starego podnosnika bo te z nowego były zle spasowane, lekko go dognij i powinien smigać:) a powiedz kolego co Ci sie ze starym stało ze chcesz nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzela cały układ jak chcę domknąć szyba, a i tak zostaje ze 4 cm do końca.Wyjąłem cały układ i zauważyłem że kilka ząbków się wyłamało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strzela cały układ jak chcę domknąć szyba, a i tak zostaje ze 4 cm do końca.Wyjąłem cały układ i zauważyłem że kilka ząbków się wyłamało.

Jak masz migomat to możesz odciać grzebień i wspawać go ponownie odwrotnie lub naspawać brakujące zęby i je wypiłować, pracochłonne ale będa one utwardzone i się nie wyłamią. Co to tych zamienników to koledzy od nas z forum ich nie polecają, już lepiej kupić ori używkę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myk z naspawaniem to i ja polecam:) robiłem to i jak nówka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się jeszcze zastanowię, ale za bardzo sprzętu nie mam do takich robót ale ja by ten zamiennik choć dwa lata pośmigał to już było by git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności