Skocz do zawartości
polonez15

Otwarcie tylnych drzwi nie włącza oswietlenia kabiny

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Problem jak w temacie. Po założeniu nowych ori mikrusów w zamku centralny śmiga OK, błędów brak, VAG widzi central jako open-close oraz działa ryglowanie, natomiast po tym zniknęło oświetlenie tyłu wnętrza wyzwalane otwarciem tylnych drzwi (L+P). Gdy otworzę przód, to tył też świeci. Podświetlenie dołu drzwi działa, więc w czym może tkwić problem? Przewody zamek-komfort? Sam moduł mam przeniesiony spod nóg, w środku czyściutko i suchutko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podświetlenie dołu drzwi działa, więc w czym może tkwić problem? Przewody zamek-komfort?

 

zimny lut w zamku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no przecież piszę, że wymieniłem mikrostyki na nówki, o zimnych lutach nie ma mowy. Tylko pytanie co załącza to światełko? Przy otwarciu drzwi zmienia się tylko stan pracy mmikrostyku na zewnątrz, który zapala lampkę dolną drzwi, nie możliwe, żeby któryś mikrus nie miał styku bo VAG normalnie wszystko widzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem był przerwany przewód z tyłu do komfortu odpowiedzialny za zapalanie światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonez w ktorymmiejscu miales przerwany przewod.

Mam taki sam problem , po otwarciu tylnych drzwi za pasazerem , dziala podswietlenie progu , natomiast kabiny juz nie. Dodatkowo na liczniku nie widac otwartych drzwi. zamek juz rozebralem styki dzialaja prawidlowo. Modul suchu takze sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś przelotkę w drzwiach ?? ja tak miałem że się poluzowała na wtyczkach i nie świeciło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polonez w ktorymmiejscu miales przerwany przewod.

Mam taki sam problem , po otwarciu tylnych drzwi za pasazerem , dziala podswietlenie progu , natomiast kabiny juz nie. Dodatkowo na liczniku nie widac otwartych drzwi. zamek juz rozebralem styki dzialaja prawidlowo. Modul suchu takze sprawdzony.

 

Nie wiem, puściłem nowy. Podejrzewam okolice modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po otworzeniu drzwi od kierowcy nie zapala się światło w kabinie oraz światło progu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja trochę inny problem mam. nie zawsze centralny otwiera mi jedne tylne drzwi czy to siłownik w drzwiach będzie czy coś innego???a dodatkowo pilot czasami nie chce mi zamknąc auta albo otwożyć mimo że lampka się świeci na pilocie. pilot to nie scyzoryk ale jakaś tam nie oryginalny gadżet.wiecie czego i gdzie szukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja trochę inny problem mam. nie zawsze centralny otwiera mi jedne tylne drzwi czy to siłownik w drzwiach będzie czy coś innego???a dodatkowo pilot czasami nie chce mi zamknąc auta albo otwożyć mimo że lampka się świeci na pilocie. pilot to nie scyzoryk ale jakaś tam nie oryginalny gadżet.wiecie czego i gdzie szukac?

 

Sprawdź kolego tą przelotkę w drzwiach o których pisał Adam204. U mnie jest to samo że nie zamyka i nie otwiera z pilota a przyczyna leży właśnie w tej wiązce kabelki zwyczajnie przetarły się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności