Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie znalazłem takiego tematu więc muszę założyć, mam problem z lampką z podsufitki chodzi mi dokładnie o to że jedna z dwóch czerwonych diod przestała świecić i chcę ją po prostu wymienić, czy ktoś to kiedykolwiek może robił ? chodzi mi konkretnie o te zielone płytki co są na zdjęciu jak się je demontuję ? 2012-03-04-055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś sie dobrze przyjrzał to zobaczyłbyś, ze ona w 2 miejscach jest przylutowana. Pewnie trzeba odlutować i powinna wyjść bez problemu - nigdy tego nie rozbieralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Dominik, płytka jest przulutowana do "blaszanych" ścieżek. Aby ją odlutować, oprócz lutownicy, najlepiej posłużyć się jeszcze odsysaczem do cyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem z lampką w podsufitce- nie działa przycisk zapalania światła przy otwarciu drzwi- ten 3 funkcyjny ( brak światła, światło przy otwartych drzwiach, światło ciągłe) zaglądałem do środka i chyba cieżko wymienić sam przycisk- proszę o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - czy ktoś zmieniał te czerwone diody na mocniejsze?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podpinam się pod ten temat bo nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu.

Po otwarciu drzwi lampki się normalnie zapalają, ale nie działają gdy chcę je po prostu włączyć. Nie działa podświetlenie przełączników i te dwie czerwone diody podświetlające drążek zmiany biegów. Dodatkowo nie działają lampki pod osłonami przeciwsłonecznymi.

 

Macie jakiś schemat elektryczny tych elementów?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności