Skocz do zawartości
tricu

Lusterka w chromie b5 fl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma ktoś b5 fl z lusterkami w chromie jak się spisują?

 

I czy macie nakładki takie czy cale obudowy?

 

http://allegro.pl/nakladki-obudowy-lusterek-vw-passat-b5-chrom-5145-i2165494831.html obudowy 260zł

 

http://allegro.pl/nakladki-chrom-na-lusterka-vw-golf-passat-seat-i2166906712.html nakładki 80zł

 

 

i pytanko jak wam to się sprawuje i czy jest problem z wymianą całej obudowy?? jak się do tego ewentualnie zabrać.

 

Chcę coś kupić ale hmmm wiem że obudowy bedą na bank lepsze ale czy warto wywalać 260zł czy może nakladki?

 

 

i bardzo mnie interesuje wymiana całej obudowy jak to zrobic bo nakładke rozumiem że się przykleja na tasme i tyle?

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z forum napislai " Dont, dont do this". Po drugie zobacz jak słońce bedzie oslepiać jak się bedzie od tego odbijac, nawet kierowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie oślepiać? Dużo aut np. auto ma seryjnie takie obudowy.. nie rozumiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seryjnie ? Pokaż. W kolorze nadwozia to się zgodzę, ale w kolorze "wiejskiego tiuningu" to nie widziałem seryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seryjnie ? Pokaż

 

Oczywiście że ma. Co do wiejskiego tuningu to rzecz gustów. Tobie się nie podoba innym tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W audi seria miała chromowane... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia też ma lusterka w chromie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam te. Pancerne obudowy na każde warunki pogodowe. Wymiana dość prosta, ale musisz zdjąć boczki drzwi żeby się do jednej śruby dostać.

Przeciez nie trzeba zdejmować całego lusterka żeby zdjąć obudowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa fakt :P bo ja prawe wymieniałem na duże - ups dzięki za sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil a jak zdjęć obudowę bo skusił bym się na te obudowy po 260zł bo te nakładki to chyba lipa??? Odpisze ktoś kto ma nakładki dane jak to przelega i ogolnie?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrom nakladki to jest wielka PORACHA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no poracha,ale też rzecz gustu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te obudowy też lipa odpuscic sobie?? wiem że w audi wyglada to spoko a w vw? nie pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam że pasuje, pewnie już widziałeś je na passacie ale rzucę parę foto do wglądu

dscf6076-bda91775e76080d998686a69fe5ce896.jpg

sprzedam_vw_passat__2003__zadbany!_1_310699.jpg

1.jpg

dsc06372kp0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Marcinie masz granatowego fotke b5 fl kombiaka z takimi chrom lusterkami???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić, noszę się z zamiarem też coś w tym kierunku zamontować. Jednak nakładki oglądałem i nawet przymierzałem no i jest lipa bo widać szczeliny i słabo jest ze spasowaniem krótko mówiąc rzemiosło kowalskie. Kolega ma nakładki w Oplu i po soli w zimie ten chrom jest do d..py nie podobny bo nakładki zrobiły się zielone a w niektórych miejscach zaczyna się łuszczyć. Jeśli jednak chodzi o obudowy to jakość wykonania jest idealna i cała wymiana odbywa się na zasadzie plug & play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło lusterka ustawiasz max do dołu i delikatnie wypinasz chwytając je palcami od góry (opis jest na forum), następnie śrubokrętem odkręcasz od spodu 2 śrubki i z umiarem sił stopniowo od dołu ku górze wypinasz obudowe z zatrzasków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam:)

Bez_tytułu_1.jpg

Bez_tytułu_3.jpg

Bez_tytułu_2.jpg

Edytowane przez marcin_pesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności