Skocz do zawartości
Resiak82

Problem z polskim vag 2.5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z vag 2.5. Zainstalowałem go znajomemu bo ten tylko chciał i kiedy próbuje się połączyć ze sterownikiem silnika to mieli i mieli i tam gdzie powinny sie pokazac parametry auta wychodzą różne litery i cyfry nie związane z autem. Z innymi sterownikami nie ma problemu ładnie się łączy. Jest to passat 2000 po lifcie. W moim pasku nie mam problemu i vag ładnie chodzi. Wie ktoś może o co chodzi? Z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem z vag 2.5. Zainstalowałem go znajomemu bo ten tylko chciał i kiedy próbuje się połączyć ze sterownikiem silnika to mieli i mieli i tam gdzie powinny sie pokazac parametry auta wychodzą różne litery i cyfry nie związane z autem. Z innymi sterownikami nie ma problemu ładnie się łączy. Jest to passat 2000 po lifcie. W moim pasku nie mam problemu i vag ładnie chodzi. Wie ktoś może o co chodzi? Z góry dzięki za odp

 

kabelek nie moze sie przebić ,spróbuj poeksperymentować z wartością "latency" najlepiej od 16 po jednym w dół,może na którymś załapie:jasne

miałem taki problem z niebieskim kabelkiem tylko że na Polski Vag 4.9 i na vag com 311-2 ,jemu pomogło ustawienie "latency timer " na 9 i kabelek znów ożył :fajny

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/8905-USTAWIENIE-KOMUNIKACJI-miedzy-vag-comem-a-portem-USB?p=112584&viewfull=1#post112584

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności