Skocz do zawartości
XLMINIMA

Prośba o opinię.Otwieranie szyb z pilota.Dodatkowy moduł do drzwi!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,Chciałbym prosić was o opinie czy warto jest to zainstalować?Czy ktos to juz zamontował?:mniam

Z góry dziekuje za opinie

http://allegro.pl/passat-b5-otwieranie-szyb-z-pilota-hit-nowosc-i2076707387.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci taki moduł, jak u siebie możesz to zrobić za pomocą kabelka i programu Motordiag ;-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł służy tylko do otwierania szyb i żeby funkcjonował musi być włączona funkcja domykania w module komfortu. Jedyny plus jaki widzę, to że nie trzeba dusić pilota aż szyby się otworzą/domkną - poza tym żadna nowość w przypadku 3BG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moduł służy tylko do otwierania szyb

:wmorde

 

A po co Ci taki moduł, jak u siebie możesz to zrobić za pomocą kabelka i programu Motordiag ?

To powodzenia w zrobieniu tego kablem. :sciana

 

XLMINIMA, możesz go śmiało montować, mam w aucie identyczny.

Służy on jedynie do automatycznego domykania szyb w momencie zamykania auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmieniam że mam uruchomine domykanie z pilota poprzez miduł komfortu natomiast chciałbym móc je otwierać na podobnej zasadzie.Czy mozna samemu to zmodyfikowac w module?Jesli tak to prosze o rade jak to uczynić?

 

:wmorde

 

 

To powodzenia w zrobieniu tego kablem. :sciana

 

XLMINIMA, możesz go śmiało montować, mam w aucie identyczny.

Służy on jedynie do automatycznego domykania szyb w momencie zamykania auta.

 

---------- Dodano o 15:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:07 ----------

 

Prosze zatem o rade jak to zrobić samemu.Nadmieniam że mam juz uruchomione zamykanie poprzez moduł komfort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia w zrobieniu tego kablem.

 

Ale czego :) ? Otwierania/zamykania szyb z pilota, czy automatycznego domykania ? Bo jedno i drugie można zrobić za pomocą Motordiaga ... zrobiłem to u siebie i co najmniej jednego kolegi z grupy łódzkiej :)

 

Prosze zatem o rade jak to zrobić samemu.Nadmieniam że mam juz uruchomione zamykanie poprzez moduł komfort

 

A w sumie po zastanowieniu się - przytrzymaj przycisk podczas otwierania samochodu, to szyby same Ci zjadą na dół. Chyba, że bardzo chcesz otwierać je podwójnym nacisnięciem.

Edytowane przez motomouse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadmieniam że mam uruchomine domykanie z pilota poprzez miduł komfortu natomiast chciałbym móc je otwierać na podobnej zasadzie.

Nie kumam, chcesz aby podczas otwierania auta automatycznie otwierały się wszystkie szyby?

 

Bo jedno i drugie można zrobić za pomocą Motordiaga ... zrobiłem to u siebie i co najmniej jednego kolegi z grupy łódzkiej

Bez dodatkowego modułu? wyłącznie za pomocą kabla zrobiłeś samoczynne domykanie szyb podczas standardowego ryglowania central zamka? :zeco

Edytowane przez vipereeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

 

 

To powodzenia w zrobieniu tego kablem. :sciana

 

XLMINIMA, możesz go śmiało montować, mam w aucie identyczny.

Służy on jedynie do automatycznego domykania szyb w momencie zamykania auta.

 

Kolego, przeczytaj aukcję, później komentuj:

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

MODUŁ OTWIERANIA SZYB ELEKTRYCZNYCH Z ORYGINALNEGO PILOTA KIEDY TEGO POTRZEBUJEMY

a niżej o module domykania:

W SPRZEDAŻY NA INNYCH AUKCJACH ALLEGRO POSIADAMY TAKŻE CHIP BOX oraz MODUŁY AUTOMATYCZNEGO DOMYKANIA SZYB DO SAMOCHODÓW

Bez dodatkowego modułu? wyłącznie za pomocą kabla zrobiłeś samoczynne domykanie szyb podczas standardowego ryglowania central zamka?

Szyby domykają się, gdy przytrzymasz długo przycisk zamykania. Ale nie dzieje się to automatycznie jak w przypadku dodatkowych modułów domykania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szyby domykają się, gdy przytrzymasz długo przycisk zamykania. Ale nie dzieje się to automatycznie jak w przypadku dodatkowych modułów domykania.

No i o to mi właśnie chodziło.

Taki sposób domykania standardowo realizuje moduł komfortu a nie dodatkowy moduł do automatycznego domykania.

A co to aukcji to faktycznie nie doczytałem. Tak tam namieszane, że nie trudno się pogubić. :P

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,Obecnie jak sprawdziłem mam mozliwość zamykania i otwierania szyb kluczykiem poprze z zamek. Odpowiednie przekręcenie i przytrzymanie w danej pozycji.Ponadto w ramach działania pilota w kluczyku (włacza też jednoczesnie alarm samochodu) zamyjąc auto automatycznie domykaja się szyby.

Moja prośba dotyczyła rady co zrobić ( może kupić wspomniany sterownik z allegro) abym mógł np. latem otwierać z pilota kluczykowego szyby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez dodatkowego modułu? wyłącznie za pomocą kabla zrobiłeś samoczynne domykanie szyb podczas standardowego ryglowania central zamka?
Jest taka możliwość i koledzy na forum to robią. Ja mam też to zrobione, ale z tego co wiem nie każdy moduł ma takie możliwości.
Szyby domykają się, gdy przytrzymasz długo przycisk zamykania.
Tak i to jest do uzyskania w module fabrycznym. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja prośba dotyczyła rady co zrobić ( może kupić wspomniany sterownik z allegro) abym mógł np. latem otwierać z pilota kluczykowego szyby .

W takim razie zamiast kupować dodatkowego modułu taniej, albo i za free (jak masz kabel) wyjdzie ci zakodować moduł komfortu Motordiag'iem (oczywiście o ile masz komfort którego obsługuje ta aplikacja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to sprawdzić?Czy to własciwy moduł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kolego przytrzymać na pilocie przycisk otwierania drzwi przez kilka sekund - może masz już to uruchomione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie działa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to sprawdzić?Czy to własciwy moduł

 

Najprościej to kabel, Motordiag i zakodowac. A jak to szukaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najprościej to kabel, Motordiag i zakodowac. A jak to szukaj na forum.

 

 

Dokładnie tak. Banalnie proste do zrobienia i szybki jadą w górę i w dół. Zrobiłem tak u siebie. Niebywale przydatna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności