Skocz do zawartości
mielpaw

opinie o autku za 10.tys

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje kupić fajnie wyposazone autko do 10 tys

ogladalem sie za rover 75-calkiem niezle wyposazone i cenowo ok

może macie jakieś swoje typy?

Edytowane przez mielpaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renalt laguna tez chyba dobrze wyposażona i w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat kupił punto z 2003r po lifcie za nie całe 10 000 i powiem ze fajne autko i nieźle wyposażone nawet komp pokładowy ma i wspomaganie "city", ale takie auta pewnie cię nie interesują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brat kupił punto z 2003r po lifcie za nie całe 10 000 i powiem ze fajne autko i nieźle wyposażone nawet komp pokładowy ma i wspomaganie "city", ale takie auta pewnie cię nie interesują

 

PUNTO :563::mur

 

:passatfan:tdi2:super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PUNTO :563::mur

 

:passatfan:tdi2:super:

A kirwa widziałeś Punto HGT??O prowadzeniu nie wspomnę....Objechałby nasze AFN-y bez pierdnięcia,zatem trza hamować osądy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje kupić fajnie wyposazone autko do 10 tys

ogladalem sie za rover 75-calkiem niezle wyposazone i cenowo ok

może macie jakieś swoje typy?

Powiem ci że nie mam pojęcia jakie są opinie użytkowników na temat Rover'a ale moja mama ma 214 z 97r i jeździ nim jakieś 6 lat... Powiem ci że oprócz typowych wymian jak w każdym autku ostatnio wymieniła amorki z przodu i jakiś rok temu uszczelke pod głowicą - ale to z jej winy bo zagotowała dziada (myślała że jeszcze do domu dojedzie :D ) Owszem te 1.4 8v sporo pali ale jak byś dorwał dieselka to myślę że byłbyś zadowolony... Więc moim zdaniem całkiem dobre autko za rozsądne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/1-9-dci-158tys-xenon-skora-panorama-dach-i2077727254.html ja tez jestem za laguną patrz, ta na wypasie, a moze nissan primera? ja osobiscie miałem nissana almere nie moge powiedzieć zadnego złego słowa o aucie! tylko ze miałem 3 drzwiową to pogoniłem a tak nie pogoniłbym w ogole! miałem 1,5 benzyna i polecam ten silnik, ale i na forum nissana diesla polecali mi, tego 2,2 to nissanowski silnik, 1,5 dci jak sama nazwa wskazuje renault http://moto.allegro.pl/nissan-almera-1-8-114km-klimatyzacja-elektryka-i2084230556.html tylko motor 1,8 z tego co wiem lubi poić olej, moze scenic? ojciec kiedys miał megane ale nie scenic tylko zwykly roznia sie tylko wielkoscią, to gdyby nie to, ze bylo w automacie i sie psuł automat, to chodziło nieźle, a moze v40 mielismy tez 1,8 bnzyna- powiem szczerze ze wypic lubil ale zapakowany w 5 osob + bagaż na autostradzie dawal rade, 180(z gps licznikowe prawie 190) tyle ze mielismy z org przebiegiem 160 tys od znajomego http://moto.allegro.pl/sliczne-volvo-v40-1-9d-95km-po-oplatach-i2085984006.html, a moze vectra b? kiedys, kiedys 1,6 ojciec miał, za mały silnik jak na bude, rdzewieje, ale ogolnie ok, mondeo ? http://moto.allegro.pl/sliczny-i-serwisowany-ford-mondeo-2-0-tddi-zobacz-i2078162908.html ponoc wszystko pieknie ladnie, ale TDCI silniki sie psują słyszałem od znajomego mechanika- nie jestem pewnien trzeba by to sprawdzic, choc odradzajac TDCI bardzo chwalil TDDI, no juz braknie pomysłów, mam nadzieje ze choc troche pomoglem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci że nie mam pojęcia jakie są opinie użytkowników na temat Rover'a ale moja mama ma 214 z 97r i jeździ nim jakieś 6 lat... Powiem ci że oprócz typowych wymian jak w każdym autku ostatnio wymieniła amorki z przodu i jakiś rok temu uszczelke pod głowicą - ale to z jej winy bo zagotowała dziada (myślała że jeszcze do domu dojedzie :D ) Owszem te 1.4 8v sporo pali ale jak byś dorwał dieselka to myślę że byłbyś zadowolony... Więc moim zdaniem całkiem dobre autko za rozsądne pieniądze.

 

rovera 214 1996rok siostra ma, mimo (przynajmniej u siostry) problemow z elektryka, to polecam, palić AŻ tak duzo to nie pali, ale rower strasznie na wartoci traci, wiec nie wiem czy opłaca ise wchodzić w interes ale jesli Tobie kolego nie przeszkadza to 75 tez powinien byc fajnym autkiem, choć kto co lubi

 

a jak masz czas checi i troszke pieniazkow na paliwko to masz okolo 320 km do Kowna na Litwie tam jest giełda na ktorej jak byłem kilka razy to fajne autka staly, nie picowane, na lorach prosto z importu mozna spotkac tam autka z włoch, niemiec, holandi, angli z calej europy i nie tylko, za przystepne ceny, litwin jak zajezdza gdzies do komisu to cala lore bierze wiec nie raz jest tak ze jeden i wychodzi za 1/3 ceny, rozmawialem z litwinem, jak kupowalem u nich autko, najlepiej kupowac tam z takich firm gdzie daja faktury itp, bo byly kwiatki ze kupywalo sie auto z litwy a za 2 tyg przyjezdzali i zabierali tlumaczyli swoja umowe a to umowa na wynajem byla, ja mialem juz swoja przetlumaczona, wiec nie bylo jak zrobic mnie w konia-ot taki cwancyś, trzeba pamietac ze litwin tez czlowiek handlu i prywatni co maja po 4,5 sztuk aut tez cofaja liczniki, a jak podjezdza sie pod ta gielde ktora jest ogrodzona to 50 metrow przed plotem czuk plaka prywatnych handlarzy hehe, wszystko psikaja jak leci, opony wygladaja lepiej niz nowe, listwy, religni klamki wszystko, a w srodku az siwo od plaka, ale to jak mowie prywaciaze, parking platny tak jest jesli postawisz auto na ulicy jak wiekszosc polakow ktorzy tam przyjezdzaja, auto od razu na lawecie sciagniete i nie ma zmiluj, a jak kola ktos zostawil skrecone to i zawieszenie pogna pourywaja a tobie i tak przyjdzie zaplacic 300 litow przy odbierze, jak jeszcze znajdziesz ten parking na ktorym auta stoja, nie patyczkuja sie tam, policjanty z nikim, a jak kupisz auto i nie masz znajomosci to dopiero po 13 wyjedziesz, od razu na gieldzie mozesz kupic czerwone litewskie blachy za 120 litow CHYBA lub z kartonu za polowe i tez mozna wrocic aby ubezpieczyc, chyba z 30 litow ubezpieczenie

Edytowane przez paass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kirwa widziałeś Punto HGT??O prowadzeniu nie wspomnę....Objechałby nasze AFN-y bez pierdnięcia,zatem trza hamować osądy

 

ok ale to FIAT kumasz :hmm

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój szwagier ma 214 z 93 roku i też nie narzeka.

Ale sam zanim nie zamieniłem swojego cabrio na paska to chciałem lagunę bo cena jest adekwatna do wyposażenia i jakości(jak dla mnie są oki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok ale to FIAT kumasz

Naturalnie Fiat to Fiat i nic tegoż nie zmieni,lecz każdemu zdarzały się perełki jak widać:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kirwa widziałeś Punto HGT??O prowadzeniu nie wspomnę....Objechałby nasze AFN-y bez pierdnięcia,zatem trza hamować osądy

 

Jak już go odpalisz to może i coś nim objedziesz - 1.8 z punta Habety to silnik tak tragicznie awaryjny, że nawet na forach fiatodżihadowców każą go omijać szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie rovera 214 do 75. Nie dość że o klasę lub dwie niżej to i jeszcze robione przez hondę.

Rover 75 jest na podzespołach BMW e46, zawieszenie, silnik. Wyposażenie bije na głowę wiele autek w swojej klasie i w tej cenie.

Z mankamentów to padająca pompka sprzęgła ( manual ) i silniki benzynowe ( uszczelka ) a tak to lać i jeździć :D

Ja swojego kupiłem przypadkiem od kumpla, miał być u mnie max kilka miesięcy, jest już 15 i 33 tys przejechane ;) i jak na razie nie zamieniam go na nic innego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności