Skocz do zawartości
Gość piotrek n

odma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kornmen

hej, kupilem dzis odme tą gumową za ok. 70 zł, mieli jeszcze gumowo-plastikową zapomniałem sie zapytac za ile jest ale podobno cos ok. 150zl. Nie wiecie moze czy pomiędzy nimi jest jakas konkretna roznica jakosciowa?? w sensie czy warto kupic tą droższą plastikową??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumowa jest do silnika 2E a gumowo plastikowa do AGG i 150 to tylko za plastikową część a jeszcze 100 za gumowy odcinek i gumowo plastikowy nie pasuje do 2E i odwrotnie wiem bo musiałem wymienić jak widzisz mam AGG w Poznaniu dostępne tylko w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kornmen

hmm wydaje mi sie ze mam 2E a mam gumowo-plastikową obecnie (część gumowa sie przedziurawiła)...ogolnie jak je przymierzylem są identyczne tylko jedna ma plastik druga ma gume tyle, no i gumowa ma szerszą końcówke dochodzącą do kołnierza przy bloku silnika ale niby pasuje, tak jak tu:

http://www.allegro.pl/item150199551_waz_odpowietrzenia_odma_odmy_vw_golf_passat_2_0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjęcie to odma od AGG a drugie to 2E a zdjęcie samego węza to 2E ja się dałem zrobić zasugerowałem się zdjęciami i kupiłem tą odmę sądząc że będzie pasowac a tu nic inne wygięcia przy samym wlocie do silnika na górze i inny sposób mocowania na dole silnika przyglądnij się jedno na wcisk a drugie na taką zieloną spinkę no i zobacz w opisie co podałeś linka do silnika 2E facet wprowadza w błąd tym pierwszym zdjęciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kornmen

hmm to juz niewiem kompletnie o co chodzi, bo teraz mam tą z 1-szego zdjecia a kupilłem tą z 2-giego zdjecia silnik mam 2E, jutro bede na warsztacie najwyzej jak nie bedzie pasowac to pojade wymienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zapomnij że podejdzie ja z tej odmy zrobiłem sobie tylko górną część węża ni było łatwo ale pokombinowałem i jest ok. ale dolną musiałem kupić w serwisie 170 zł. :dobani: paranoja albo masz coś pokombinowane bo nie spotkałem się z tą odmą w silniku 2E i to z 93r. w B3 byłem pewien że ten typ montowali dopiero w B4 :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

bodek82, I stala sie jasnosc (przynajmniej dla mnie) :ok:

 

pierwsze zdjęcie to odma od AGG a drugie to 2E a zdjęcie samego węza to 2E
Hmmm...mam 2E i...tak samo jak na pierwszym zdjeciu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic z tego nie rozumiem ale jeśli tak jest to ok.mój błąd ale i tak wąż odmy ze zdjęcia nie podejdzie do tego autka bo mocowanie inne na dole silnika no i inne wygięcie węża i na górze też nie pasuje przerabiałem to w swoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

ok.mój błąd
Jaki blad???Nikt nie jest Omnibusem :)
wąż odmy ze zdjęcia nie podejdzie do tego autka bo mocowanie inne na dole silnika
No i tylko Ty to zauwazyles ,w sumie po fakcie,bo kupiles,ale napisales o tym!!!Sam mialem ochote na zakup i oststnia rzecza na jaka zwrucilem uwage to mocowanie do silnika!!!Dzieki Tobie Nie wydalem (i pewnie nie tylko ja) pieniedzy na zakup w sumie hmm...BUBLA :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to macie szczescie. moja do PF kosztuje w aso 148 pln i nie jes do dostania poza aso.

2 lata temu zamawialem i za 3 dni byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności