Skocz do zawartości
Resiak82

Co sądzicie o tych lampach?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do osób które mają takie lampy lub podobne. http://moto.allegro.pl/reflektor-kier-vw-passat-p-l-b5-96-00-soczewka-i1997940444.html. Czy warto je kupić, nie ma z nimi jakiś problemów? I jak zamontować w nich żarówki drogowe jeśli w lampach jest H7+H7. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest temat o lampach - ale chwilowo nie dziala szukajka więc byś musiał szukac na piechotę

A co samych lamp - mam i polecam - a żarówki H7 sa zarówno do mijania jak i drogowych - w jednych masz soczewkę z przesłoną na górze, a drugich standartowy reflektror z odbłyśnikiem

 

Edit:

Tu masz całe kompendium wiedzy na temat lamp:

http://forum.vw-passat.pl/threads/8089-LAMPY-PRZEDNIE-PASSAT-B5

Edytowane przez bochum80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również takowe posiadam od ponad roku. Z tym że ja mam wersję d2s+h7. Obecnie mam zamontowany xenon hid d2s, jak miałem założone w soczewce OSRAM cool blue intense to nie byłem zadowolony z intensywności światła. Teraz jest xenon i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w lampe H7+H7 wsadzę w razie czego żarnik jak bym chciał założyć xenony? W lampy które mam teraz czyli oryginalne w miejsce światła mijania wchodzi H7 jak i żarnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejść to wejdzie, ale nie rób tego bo nie wolno, zresztą na forum jest o tym doskonale opisane co jeszcze trzeba zrobić aby cieszyć się z xenonu legalnego. Użyj szukajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użyj szukajki.

"Jest temat o lampach - ale chwilowo nie dziala szukajka więc byś musiał szukac na piechotę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Jest temat o lampach - ale chwilowo nie dziala szukajka więc byś musiał szukac na piechotę"

Sorry Rysiu, ostatnio nie używałem szukajki i nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czym się różni lampa H7+H7 od d2s+h7? Soczewką, kloszem? Wiem że nie wolno wsadzać ksenonów bez spryskiwaczy itd. ale jeśli np. kupię lampy d2s+H7 i wsadzę w nie hidy a po jakimś czasie jak mi się znudzą bądź przez policje to będę mógł je zastąpić zwykłymi H7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To czym się różni lampa H7+H7 od d2s+h7? Soczewką, kloszem? Wiem że nie wolno wsadzać ksenonów bez spryskiwaczy itd. ale jeśli np. kupię lampy d2s+H7 i wsadzę w nie hidy a po jakimś czasie jak mi się znudzą bądź przez policje to będę mógł je zastąpić zwykłymi H7?

 

nie masz takiej opcji mocowanie żarnika (D2S) jest inne niż mocowanie H7, więc to albo to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H7 - to żarówka

D2S - żarnik ksenonowy

Jeżeli lampa jest H7 to ma tylko homologację na żarówkę - żaden HID, w przypadku D2S i tak musisz mieć resztę akcesorii by było legalne (spryski itp)

A tak wogóle to wysil się trochę i przeczytaj ze zrozumieniem temat który wrzuciłem powyżej jak i parę innych dotyczacych lamp i wszystkiego się dowiesz bez zakładania nowego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadacie zdjęcia jak one się prezentują w Sedanie?
Przemek_83 ma takie (te srebrne xenony) soczewka i H7 to zły pomysł (sam chciałem takie ale po przeczytaniu wątku o lampach zrezygnowałem z nich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek_83 ma takie (te srebrne xenony) soczewka i H7 to zły pomysł (sam chciałem takie ale po przeczytaniu wątku o lampach zrezygnowałem z nich)
Co polecasz, do +-600zł? Edytowane przez Xaar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez mielke

Przemek_83 ma takie (te srebrne xenony) soczewka i H7 to zły pomysł (sam chciałem takie ale po przeczytaniu wątku o lampach zrezygnowałem z nich)

Co polecasz, do +-600zł?

 

 

Jeśli mogę się wtrącić...to od siebie poleciłbym depo..zenon..zobacz sobie jak o u mnie wygląda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek_83 ma takie

 

faktycznie mam takie tylko,że zapłaciłem 479zl a nie 629 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności