Skocz do zawartości
Nord

"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam B5 przed liftem w sedanie z wydechem jak w W8, czyli po dwie rurki na stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam B5 przed liftem w sedanie z wydechem jak w W8, czyli po dwie rurki na stronę.
oj chyba bardzo nimaa :) ja nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj chyba bardzo nimaa :) ja nie widziałem

Ja też nie, ale widzialem zestaw Ultera który jest podobno P&P do 1.6, 1.8 i 1.8T więc pewnie ktoś to już wsadził do 3B.

Powiedz mi Jaco jak już o tym mowa, jak zamontowałeś u siebie drugą stronę? Nie przeszkadza tam podłoga?

Bo zderzak można bezproblemowo wyćiać.

 

No i pytanie czy do 3B to bedzie ładnie wygladac. Z drugiej strony, jak ktos nie w temacie i nie wie ze tylko w 3BG W8 to bylo, to i tak sie nie połapie. A jednak oprócz troszkę szerszej budy, innych lamp i daszka na klapie to różnicy nie ma, więc jak w FLu pasuje wizualnie to czemu ma nie pasować w 3B :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tak, niektórzy jak robią wydech od w8 do oski to u nich dużo wystaje, ja chciałem żeby góra po cm wystawały poza dokładke, i niestety ale jest to ciężkie do upchania, ja miałem wyrozumiałego i cierpliwego spawacza :D i trochę trzeba nadciąć pod zderzakiem budy żeby to upchać ale to taki tam nieznaczący element, także spokojnie, ostatnio zdejmowałem zderzak to zrobiłem fote tel jak to wygląda, jutro ci w stawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko, czekam na fote. Dzieki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Nord :kumple

 

no ale teraz mam dylemat, bo sam nie wiem czy to fajnie wygląda :P

 

---------- Dodano o 21:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:51 ----------

 

Średnio mi się podoba to na tym Pasku z linku, bo ma to brzydko zrobione :D ja bym musiał mieć spasowane tak jak Jaco, bo inaczej tego nie widzę.

 

P.S. To co Jaco, masz może te zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki Srebrnego b5, z czarnymi listwami , kratkami w zderzaku polakierowanymi w czarny metalik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje passata B5 przed liftem (kolor najlepiej czarny może być inny ale ciemny nie żadne srebrne czy białe :dodupy ) z felgami od BMW jak ma Jaco ewentualnie jakaś 19" lub 18" z polerowanym rantem i oczywiście samochód na gwincie

 

Pozdro Karol180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosił foty paska b4 od środka bez podsufitki,tak abym wiedział gdzie dokładnie są wzmocnienia,z szybrem a najlepiej bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Zapodam temat tutaj bo na VT nikt mi nie pomógł:blink Może któryś z was się spotkał z czerwonym B5 Kombi z czarnym dachem ewentualnie z czarnym dachem i maską. Jestem zainteresowany obiema opcjami! Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorun9 strona 4 tego wątku jest kombiak przed liftem z czarnym dachem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piorun9 strona 4 tego wątku jest kombiak przed liftem z czarnym dachem

Dzięki za odpowiedź, ale tego widziałem zależy mi bardziej na serii z czarnym dachem bo ten ma listwy w kolorze itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol180 tylko takie foto znalazłem:

 

DSC04204j_rsrahwe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorun9 pierwszy mod jak chcesz coś malować to listwy w kolor :diablica będzie inny niż większość czerwonych co jeździ, potem gleba, fajna 17 lub 18 i potem zacznij myśleć o czarnym dachu lub ewentualnie przy malowaniu listew zrobić dach

 

Pablo_720 dzięki wielkie więcej nie potrzebuje :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piorun9 pierwszy mod jak chcesz coś malować to listwy w kolor będzie inny niż większość czerwonych co jeździ, potem gleba, fajna 17 lub 18 i potem zacznij myśleć o czarnym dachu lub ewentualnie przy malowaniu listew zrobić dach

Gleba jest, 17 są. Do listew w kolorze nie mogę się przekonać i nie myślę o malowaniu dachu tylko o oklejeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwszy mod jak chcesz coś malować to listwy w kolor

 

Moim zdaniem, jeśli chce się robić dach na czarno (plus ewentualnie lusterka, bo maski itd to słabo wyglądają) to listwy powinny jak najbardziej zostać czarne... Tak samo doły zderzaków. Ewentualnie, jeśli są w słabym stanie to pomalować na czarno, żeby świeżej wyglądały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, jeśli chce się robić dach na czarno (plus ewentualnie lusterka, bo maski itd to słabo wyglądają) to listwy powinny jak najbardziej zostać czarne... Tak samo doły zderzaków. Ewentualnie, jeśli są w słabym stanie to pomalować na czarno, żeby świeżej wyglądały.

Dokładnie tego samego zdania jestem tylko nie mogę znaleźć seryjnego paska z czarnym dachem, a chciałbym zobaczyć wcześniej jak to wygląda zanim się zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwint i 17" jest, więc już takiej serii nie ma ;) ja bym oklejał, będzie fajnie! A na pewno nie gorzej.

Jak byś chciał ewentualnie oklejać też lusterka to tego nie rób - drogo i brzydko wychodzi.

Jak chcesz zobaczyć oklejone folią to mój jest od 2 miesięcy oklejony - tyle, że srebrna buda.

Są zdjęcia w poście 601 i 627.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności