Skocz do zawartości
waldeksz26

Akcja serwisowa na CR

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze, przykra sprawa. Jakie kontrolki Ci się teraz palą? Pytam z ciekawości bo jutro sam śmigam na tą akcje przy okazji pierwszego przeglądu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swieci sie kontrolka silnika i swiec zarowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swieci sie kontrolka silnika i swiec zarowych

 

Przeciez VAS ich informuje jeki to błąd. To na pewno mechanicy w ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wypuścili Cię z tym z serwisu samochodem? Ciekawa polityka ASO... W sumie nie wiem czy bym auto w takim stanie od nich odbierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam ze vag powinien im pokazac co to za blad i powinni sobie poradzic. No coz jakosc uslug w aso autorud widac jest na bardzo niskim poziomie. auto potrzebne jest mi do pracy a w aso stwierdzili ze zastepcze auto mi sie nie nalezy:dolamam wiec umowili mnie na sobote i wydali auto mowiac ze nic sie nie powinno stac. musze zmienic aso bo szkoda samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście troszkę powalczyłem już z importerem VW i w życiu bym nie odebrał auta które partacze popsuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo to jacyś partacze, albo auto w kiepskim stanie i przy okazji akcji wyszło coś innego, zupełnie z nią niezwiązanego... U mnie dzisiaj zrobili, co mieli zrobić i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem wczoraj i z tego co mi pwiedział doradca serwisowy skończyło się na sprawdzeniu przewodów i nie trzeba było na nie nic zakładać. Sam tego nie sprawdzałem, bo jeszcze nie doszedłem do tego jak się osłonę silnika ściąga, a nie chcę zaczepów pourywać ;)

 

W końcu udało mi się zdjąć osłonę silnika ;) i faktycznie mam te gumowe odboje jak na foto powyżej założone, aczkolwiek nie wiem czy były już wcześniej, czy znalazły się dopiero za sprawą akcji serwisowej.

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc i jaw końcu trafiłem na akcje serwisową do VW, cały zabieg trwał 2-3 min. nie liczą 40 minut w oczekiwaniu na wydanie auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem list, od tego samego dealera u którego robiłem przegląd 2 stycznia (pisałem o tym w wątku wcześniej) - chyba po prostu muszą wysłać to pismo i tyle, auto śmiga i żadne kontroki awaryjne, odpukać, się nie świecą, czego sobie i Wam życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się już pierwsze oficjalne informacje w mediach w sprawie akcji:

 

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/300-tys-samochodow-koncernu-volkswagen-do-naprawy,1747534,415

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na takiej akcji,trwała godzinę,założyli gumowy tłumik drgań przewodów wys.ciśnienia i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dagu111

Również byłem na takiej akcji w serwisie w Świdnicy. Szybko, miło i sprawnie. Czas trwania 50 minut. Polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut na założenie kilku gumek :) mają chłopaki czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie patrzy na te gumki to roboty tam jest na 5 min max, oczywiście z otwarciem i zamknięciem zlecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Tak z nudów sprawdziłem sobie akcje serwisowe dla moje 2.0 TDI CR 140 KM CFFB.

Akcje serwisowe.jpg

Wiem, że jedna z nich dotyczy zmiany programu, jeśli chodzi o tą aferę z normą emisji spalin.

A ta druga czego może dotyczyć??

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg.pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie akcje chyba związane z tym samym tematem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, to co mi z rury wylatuje mam w głębokim poważaniu, jeżeli te akcje dotyczą tylko zmianę softu, to nie będę zgłaszać auta na akcje, by tracić czas i paliwo. Chyba że VW dorzuca coś ekstra do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności