Skocz do zawartości
tomaszw

Gdzie przeprowadzic kabel do bagaznika od zmieniarki CD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar podłaczyć w swoim kombi zmieniarke VW na 6CD, którędy oryginalnie jest poszczony kabel do bagaznika? Bo w moim BASIC na pewno go nie ma, a chciałbym zrobić jak w oryginale (kabel bede miał 5m).

Dodam ze mam juz tą szafke z lewej strony na zmieniare itp.

//Skleiłem 2 posty w jeden bo przecież nie będziemy mieć odnośników na jednym podforum do postów z drugiego podforum... Kubelt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBI1205

witaj od radyjka poprzez ściankę za schowkiem , progami za tylnie siedzenie przy drzwiach i ścianka bagażnika i jesteś w domu , ja tak zrobiłem , czas 20 min z złożeniem wszystkiego i odpaleniem zmieniarki masę podpiełem do śruby od lampy tylniej pozdrawiam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez moment myślałem czy nie pościć środkiem, pod podłokietnikiem, ale chyba to zły pomysł. Czyli kabel zmieniary idzie po prawej stronie, a powrót na lewa strone (bo tam jest oryginalnie szafka), to pod plastikową podłogą w bagazniku. A jak bylo to oryginalnie robione? (tak z ciekawości.

 

ps

Jak sie ściąga metalowy próg w bagazniku? On jest na zatrzaski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ściąga metalowy próg w bagazniku? On jest na zatrzaski?
Zapytam, a po co? Oryginalny kabel idzie chyba lewym progiem do bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makaj, ma racje.Żeby odkręcić schowek musisz się nieźle namęczyć.Póść sobie kable lewą stroną.Do odkręcenia masz 5 śrób(od półki pod kolumną) i tyle.Próg masz na zatrzaski(wystarczy pociągnąć do góry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby odkręcić schowek musisz się nieźle namęczyć.

Przesadzasz....przecież to raptem 3-4 min.-piękny opis jest zamieszczony w warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boommax, Ok może przesadziłem,ale chyba zgodzisz się ze mną że prościej zdemontować osłone pod kolumną niż schowek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wiele łatwiej, tymbardziej że czasami można mieć większe problemy z jego powrotnym zamontowaniem, ja tak miałem z dwoma śrubami kiedy instalowałem nawigację. nie mogłem trafic z powrotem na dziury. a osłona pod kolumna zchodzi tak samo ale lepiej sie pasuje. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniara zamontowana, faktycznie przeprowadznie tego lewą strona jest całkiem łatwe :).

 

Teraz tylko mam pytanko ,czy radio (mam VW BETA) po wyłaczniu świateł powinno miec podświetlenie? Wydaje mi sie ze jak przd montażem bez kluczyków je właczałem to mialo zawsze podświetlenie czerwono/niebieskie. Moze te 2 kabelki pomieszałem z tego 1 zędu gdzie wchodzi kabel zmieniarki i dodatkowo jeszcze dwie inne kostki (jedna pusta ,a druga z 2 kabelkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności