Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem to samo po nocy nie odpalał albo gasł po 3 sek. Pompa Vacum Tandem do wymiany po 200 tyś każdy pasek na PD B5 ma to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jest powodem że auto na goracym motorze źle odpala np. po zgaszeniu auta i odpaleniu po 5-10min ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co jest powodem że auto na goracym motorze źle odpala np. po zgaszeniu auta i odpaleniu po 5-10min ?

 

najlepiej pod Vag podłączyć być może jakiś czujnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam takie pytanie powiązane z tym tematem :) mam passata ajm 1999 115km tdi, i mam taki problem ze jeśli stoi w np nocy pod górę nie chce rano odpalić, kreci kreci i nic, natomiast jak go spuszczę i stanie na prosto po 2 minutach normalnie odpala, problem ten nie dotyczy np stania w nocy z góry, wiecie może co może być przyczyną takiej sytuacji?

 

pozdrawiam,

parnik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązane >?

Edytowane przez MARECKI 85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anuluj zmiany Edytowane przez iwan88
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam passata B5 TDI 1,9 110 i także czasami problem z odpalaniem. Rano pali bez problemu, po godzinie np.mam problem tak jakby odcinało paliwo, są nawet tygodnie że pali super, a czasami 3 razy dziennie jest problem ale po kilku próbach czasami dopiero za 7 razem załapie bez problemu. Niestety komputer nie pokazuje żadnych błędów. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypatrz się czy przy przekręceniu kluczyka w stacyjce zapala się na sekundkę żółta ikonka spirali, zwłaszcza, gdy nie możesz go odpalić. W poprzednim tdi miałem padnięty jeden z przekaźników zasilających komputer. - auto nie paliło w losowo wybranych sytuacjach, brak błędów w ECU. Wtedy właśnie nie zapalała się spiralka (oznaka, że komp nie wystartował).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam avb 2002r i po nocy gdy odpale trochę nierówno chodzi tj z 4-6 sek.oringi wymienione.pompo Oki.co może być?swiece Oki.komp nic nie pokazuje.czy aku może miec wpływ czy raczej paliwo zchodzi?

Edytowane przez marcinek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności