Skocz do zawartości
papluch

VWigilia VAG-owa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ela

Pieniążki wpłacone:) Także do zobaczenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dokonałem przelewu więc zobaczymy się na miejscu mogę się lekko spóźnić ale to najwyżej parę min. ponieważ kończę pracę o 15

Pozdrawiam

 

extra w takim razie na listę wpisuję

 

 

Pieniążki wpłacone Także do zobaczenia

 

super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Reprezentacji Inowrocławia też nie zabraknie. Dopisać mnie proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reprezentacji Inowrocławia też nie zabraknie. Dopisać mnie proszę :)

 

a proszę bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista uaktualniona extra ;), wychodzi na to, że ta ilość osób będzie mogła godnie reprezentować Naszą Grupę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro do 15:00 będę jeszcze czekał na ostatnie przelewy (jeśli w ogóle jeszcze jakieś będą) i puszczam pieniążki dalej w ruch, także dziękuję za i tak sporą frekwencję jak na taki krótki czas organizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ale beze mnie! teraz przed świętami to weekendy u mnie są niedostępne!! wyjazdy wyjazdy i jeszcze raz wyjazdy!!! ale będę z wami moim duchem!!! ;p ;p ;p:mlask 3majcie się ciepło i miłej zabawy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale beze mnie! teraz przed świętami to weekendy u mnie są niedostępne!! wyjazdy wyjazdy i jeszcze raz wyjazdy!!! ale będę z wami moim duchem!!! ;p ;p ;p:mlask 3majcie się ciepło i miłej zabawy!!

 

Chyba można zacząć już pisać wesołych świąt ;) I podziekovwał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Oficjalnie proponuję afterparty w McDonald's przy Grudziądzkiej. Konkretną miejscówkę trzeba podać przed spotem. Co Grupa na to? Jakieś głosy przeciw? Czy Opiekun jako oficjalną formę organizacyjną dla AP przyjmie zostawienie w temacie swojego numeru telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie proponuję afterparty w McDonald's przy Grudziądzkiej. Konkretną miejscówkę trzeba podać przed spotem. Co Grupa na to? Jakieś głosy przeciw? Czy Opiekun jako oficjalną formę organizacyjną dla AP przyjmie zostawienie w temacie swojego numeru telefonu?

 

Spoko loko, zapomniałem dopisać, że sensownym miejscem na spotkanie będzie MC przy ul. Grudziądzkiej, bo będzie po drodze. Mój numer jest w pierwszym poście napisany więc wszelki kontakt pisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się trochę za późno obudziłem - jestem tu nowy ,ale za rok jestem z Wami :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się trochę za późno obudziłem - jestem tu nowy ,ale za rok jestem z Wami pozdrawiam

 

z tego co wiem dojechać możesz tyle, że cena za koryto będzie droższa, ale jeśli miałbym przelew od Ciebie to może i uda się dopisać Ciebie z Nami i polecisz w tym roku, jeśli Ciebie to interesuje bo widziałem, że 60osób nie było więc w sumie decyduj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co spotkanie VW Passat-owców na stacji hmm przy ul. Grudziądzkiej, będziemy widoczni, chyba pierwsza jest BP, a na pewno stacja jadąc od Centrum wiza wi MC, o godzinie 15.20 i czekamy do godz. 15.40 max, gdzie następnie ruszamy na Kuźnię lecąc z Torunia w kierunku Gdańska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktos z dzisiejszych przyjeżdżających mozliwosc załatwić opłatek?? u mnie trochę lipa z mozliwoscia dlatego pisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie będę miał ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z pewnością nie dojadę. Dzisiaj niestety miałem niegroźną ale kolizję :/ Pozbyłem się lampy i zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do jakkiegoś kościółka możecie zajechać , ja niestety z after odpadam z przyczyn zakupów świątecznych;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z pewnością nie dojadę. Dzisiaj niestety miałem niegroźną ale kolizję :/ Pozbyłem się lampy i zderzaka

 

ok wiadoma sprawa, najważniejsze, że nic się poważnego nie stało

 

 

do jakkiegoś kościółka możecie zajechać , ja niestety z after odpadam z przyczyn zakupów świątecznych;/

 

już namierzyłem miejsce zakupu także luzik, a na zakupy trzeba było jechać wcześniej a nie jak After ma byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się odmeldowuję :)

 

dzieki jeszcze raz za spotkanie =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzięki za spotkanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności