Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Troche laickie pytanko ale mam Passata od dwoch tygodni ...

I gryzie mnie gdzie jest zlacze diagnostyczne ?

 

Jakas wzkazowka gdzie szukac ?

Ktory plastik podwazyc ?

 

TC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale 3C to jeszcze za nowe modele i dlatego mało jest danych na ten temat i to w dodatku w naszym ojczystym, Sam jeszcze nie posiadam takiego modelu a jak będę miał to rozbiorę na części pierwsze i złożę po swojemu tak jak to robię zrobiłem wszystkimi. poprzednimi.

 

Wysłałem ci taką specjalną poglądową serwisówkę dotyczącą najważniejszych modółów 3C oraz gdzie się one mieszczą. Jest tam również gniazdo OBD CAN, mieści się ono koło nóg kierowcy (instrukcja str. 13).

 

email-for-you.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All,

 

Dzieki z reply.

Dodatkowo Marek - wielkie dzieki za pdf'a - ten drugi mail doszedl :]

 

pozdr,

TC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego wątku, ale mam chyba dość nietypowy problem... W moim Passacie zginęło złącze diagnostyczne! W serwisie podczas przeglądu nie mogli go znaleźć i w efekcie umówiłem się na sprawdzenie instalacji elektrycznej na przyszły tydzień.

 

Zastanawiam się jaka jest szansa, że tego gniazda wcale nie ma? Ewentualnie czy ktoś wie skąd idzie wiązka do tego gniazda, tzn, od jakiego miejsca można zacząć go szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może poprzedni właściciel przeniósł gniazdo w inne miejsce, taka zmyła przed złodziejem ;)

Szkoda tylko, że Ci nie przekazał informacji o tym :(

na pewno czeka Cię demontaż poszycia pod kierownicą a wtedy wiele się okaże.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym poszukał, jakbym wiedział gdzie zacząć... Gość, który zakładał mi alarm wspomniał o braku gniazda, potem mechanik, który zakładał mi czujniki parkowania miał podpiąć kompa przy okazji i też nie znalazła, mimo, że niby zaglądał gdzie trzeba :/

ASO pewnie sobie poradzi, to jak zwykle kwestia ceny. Auto mam z Niemiec, z firmy, ale nie kupowałem go osobiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kostke do podłączania kompa to jest pod fotelem kierowcy w wersji angielskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności