Skocz do zawartości
gobi

Pomóżcie wymyślić jakąś grę czy zabawę dla dziecka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Córka 8 lat wybiera się na „Noc Mikołajkową” w szkole czyli zabiera klamoty do spania ,bawią się w klasie idą spać a rano budzi ich Mikołaj , wszystko pod nadzorem nauczyciela.

W tym roku pani podała temat dzieciom żeby wymyśliły jakąś grę lub zabawę zespołową gdzie można byłoby nagrodzonych obdarować jakimś upominkiem (długopis,balonik) robienie mumi (owijanie papierem toaletowym)już było.

Zapodajcie jakąś grę dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

88366-nowa-gra.jpg

 

przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie pomysł nie jest zły tylko cegłę można by zastąpić pociskiem o mniejszej sile rażenia np. jakiś pluszak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sumie pomysł nie jest zły tylko cegłę można by zastąpić pociskiem o mniejszej sile rażenia np. jakiś pluszak

Pomysł dobry :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów zamiast sznurka i cegły była skakanka;), ale widocznie to wyższa szkoła jazdy:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idealna gra dla dziecka, jak trafi tatusia to frajda, uśmiech i zadowolenie murowane;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idealna gra dla dziecka, jak trafi tatusia to frajda, uśmiech i zadowolenie murowane;)

Rodzice niestety zostają w domach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rodzice niestety zostają w domach
Chyba "stety"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba "stety"...

No właśnie - w ubiegłym roku jak rodzice żegnali się ze swoimi pociechami wieczorem przed dzwiami klasy pani oświadczyła że nie zadzwoni do żadnego z rodziców i z lekkim uśmiechem zapytała czy filmy na wieczór czekają i czy zaopatrzona odpowiednio jest lodówka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

współczuje opiekunom szkolnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he nawet nie wiedziałem, ze takie "noce" są urządzane:D Widocznie moja córa jeszcze za młoda;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He, he nawet nie wiedziałem, ze takie "noce" są urządzane:D Widocznie moja córa jeszcze za młoda;)

W tej szkole są jeszcze inne klasy II ale tylko pani Krysia takie numery stosuje , jest świetnym pedagogiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności