Skocz do zawartości
hpnoti

Nietypowy problem z radiem "gamma beta"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnim czasem zauważyłem, że w paszczku odpalam silnik , radio gra normalnie, a po trzech minutach radio się samo ścisza na amen i próbuje je nagłośnić, to w sekunde się ścisza ( nie wszystkie odpalenia , gdyż czasem, ale to czasem . normalnie ciągle jest) i po gdzieś 10 minutach po przerwie pracy silnika zauwazyłem, ze już gra dobrze.... o co tu w ogóle chodzi:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ten potencjometr padł od regulacji ? albo czas na wymianę :D jak masz kod do niego spróbuj go wypiąć z kostki i może pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze w vagu wychodzi błąd w radiu 853-głośnik tylni

i nic poza tym, może to przez to mi się nagle radio ściszać, tylko dziwne, ze wszystkie cztery grają z tyłu jak radio chwile działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry resecik nie zaszkodzi na kwadrans,potem wbij mu kod zabesbieczający......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze, ze akumulator ostatnimi dniami był wyjmowany (przed tym już zaczęło się to dziać) ale teraz to prawie jest tak ciągle , ponadto myslałem by radio wyciągnąć odłączyć i włączyć, ale jak tu nagle pstryknie kod... toż ja go nie znam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze w vagu wychodzi błąd w radiu 853-głośnik tylni

i nic poza tym, może to przez to mi się nagle radio ściszać, tylko dziwne, ze wszystkie cztery grają z tyłu jak radio chwile działa

 

coś mi mówi, że powinieneś się przyjrzeć temu błędowi - być może przewody głośnika tylnego, o którym mowa są przetarte/uszkodzone w jakiś sposób i być może włącza się jakiś stopień zabezpieczający wyjście końcówki mocy przed zwarciem, być może w tym kierunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja pozwolę sobie tutaj wrzucić swoje pytanie:

w swoim pasatku mam radio gamma(nie mam specjalnych kluczyków do wyjęcia) , wiecie może jak mogę je wyjąć? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadź tam cokolwiek cienkiego i płaskiego. Ja wyciąłem sobie dwa paski cieniutkiej blachy na szerokość tych otworów i dało radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale problem w tym, że ja jako takich szczelin nie mam(tak jak na tym forum, jest zdjęcie radia gamma) w moim są dwa plastiki, które są osłoną, jeśli się je ściągnie to widać 2 różne otwory ;/

tak wygląda moje radio

dsc01499q.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zapomnialem o tym temacie, do zamkniecia.... Po prostu glosniczek wysokotonowy stykal się z tym metalem zabudowy drzwi i powodował spięcie, wystarczylo go znowu wsadzic na miejsce w te kółeczko ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:) czy ktoś ma takie radyjko w swoim passacie? wie jak je wyjąć bez oryginalnego sprzętu do wyjmowania? ;) bo mnie ręce opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności