Skocz do zawartości
Łysy

Opłatek 2011

Rekomendowane odpowiedzi

czegoś mi zabrakło.

 

No mi też :/ dzięki Weso za pamięć... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. ale Jacku Ci przed Płotami gość wyjechał Vito...
Chciałem w niego napindalać ale sobie przypomniałem że mam HIDy i psa w bagażniku. :P
czegoś mi zabrakło.
Żeby nie było niedomówień, nie młodego i nie mojej żony (do tego sie juz przyzwyczaiłem). Niby wszyscy byli, towarzystwo wasze jak zawsze super, zabrakło tej atmosfery (może opłatka i łamania się nim). Tak na szybko każdy zamieszał w talerzu i do domu, brakowało atmosfery świątecznej. Ceny z dupy bo zapłaciłem jak za posiłek w exkluzywnej restauracji (bez zupy, 2x golonka wysuszona w mikrofali, frytki jak dla mrówki pepsi i kawa ziemniaki) i do tego zgrzyt z tą opłatą za salę. Myślę że nad morzem zapłaciłbym te same pieniądze, zobaczyłbym "ocean", powdychał jod zamiast spalin w polu. Nie to że wybrzydzam ale w przyszłym roku trzeba wcześniej pomyśleć nad wyborem miejsca. I tyle na temat tego czego mi zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też troszkę to miejsce przestało odpowiadać... ale mamy już kolejne doświadczenie a w sumie miejsce nie jest tak ważne jak spora ekipa, która jak zwykle mnie kilka razy zaskoczyła :)

 

A śmiechy faktycznie były dobre... :D

 

Dzięki wszystkim, fajnie było się z roboty zerwać :D

 

Duży, zaczynam... inFamous :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było niedomówień, nie młodego i nie mojej żony (do tego sie juz przyzwyczaiłem). Niby wszyscy byli, towarzystwo wasze jak zawsze super, zabrakło tej atmosfery (może opłatka i łamania się nim). Tak na szybko każdy zamieszał w talerzu i do domu, brakowało atmosfery świątecznej. Ceny z dupy bo zapłaciłem jak za posiłek w exkluzywnej restauracji (bez zupy, 2x golonka wysuszona w mikrofali, frytki jak dla mrówki pepsi i kawa ziemniaki) i do tego zgrzyt z tą opłatą za salę. Myślę że nad morzem zapłaciłbym te same pieniądze, zobaczyłbym "ocean", powdychał jod zamiast spalin w polu. Nie to że wybrzydzam ale w przyszłym roku trzeba wcześniej pomyśleć nad wyborem miejsca. I tyle na temat tego czego mi zabrakło.

 

Jestem tego samego zdania co Jacek, ale wolalem zachowac mnie dla siebie bo patrze poprzez pryzmat swojego uczniowskiego portfela, ale nie jestem sam w swojej opinii. W sumieto dobrze, ze wybralem opcje przed-obiad w domu (w sumie to nie ja ale babcia wnuczka lubi ;)).

Bynajmniej w żurku było duzo kiełbasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki Weso za pamięć...

no taka lekka skleroza:)) daj znac keidys bedziesz w szczeicnie, ewentualnie moze maly bedzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no taka lekka skleroza daj znac keidys bedziesz w szczeicnie, ewentualnie moze maly bedzie
Co maly teraz sie fatyguj i przyjedz do metropolii zwanej Nowogard albo kurier :P. Nie no zartuje może bede w Sz-nie w tyg albo Dagmara może Ci Sebek odebrac bo ona jest co dzień jesli Ci odpowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dagmara może Ci Sebek odebrac bo ona jest co dzień jesli Ci odpowiada?

no wlasnie mialem to pisac, bo ona chyba w carrefourze urzęduje:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mialem to pisac, bo ona chyba w carrefourze urzęduje
Si sinior, no chyba ze jej tam podrzucic do pracy ale ona dopiero bedzie we wtorek wie jak bedziesz sie nudzil w pracy albo Magda to mozecie jej podrzucic no chyba ze ona skonczy popoludniu to podjedzie.

P.s mowi ze jak zrobisz jej paczke to odbierze ja i da Sebusiowi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.s mowi ze jak zrobisz jej paczke to odbierze ja i da Sebusiowi

moge zrobvić:) tylko szy sebastian sie zgodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge zrobvić tylko szy sebastian sie zgodzi
Ale na Twój koszt a nie Seby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale na Twój koszt a nie Seb

to ja chyba nie kminie o co kaman:D mam jej przekazac olej i 3 filtry? czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba nie kminie o co kaman mam jej przekazac olej i 3 filtry? czy jak
i opłatek na świeta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby wszyscy byli, towarzystwo wasze jak zawsze super, zabrakło tej atmosfery (może opłatka i łamania się nim). Tak na szybko każdy zamieszał w talerzu i do domu, brakowało atmosfery świątecznej. Ceny z dupy bo zapłaciłem jak za posiłek w exkluzywnej restauracji (bez zupy, 2x golonka wysuszona w mikrofali, frytki jak dla mrówki pepsi i kawa ziemniaki) i do tego zgrzyt z tą opłatą za salę. Myślę że nad morzem zapłaciłbym te same pieniądze, zobaczyłbym "ocean", powdychał jod zamiast spalin w polu. Nie to że wybrzydzam ale w przyszłym roku trzeba wcześniej pomyśleć nad wyborem miejsca.
No dokładnie to samo pomyślałem, ale odpuściłem przelewanie tego na forum. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie to samo pomyślałem, ale odpuściłem przelewanie tego na forum. Nic dodać nic ująć.

no to fakt wszsycy zjedli i odrazu wstali praktycznie , jedzenie jakieś małe porcje w tym roku, nawet nie poczułem że zjadłem:), jakos 203 lata temu oplatek byl w rewalu i tez bylo wesolo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, doświadczeni o kolejny nasz spot będziemy wiedzieli jak następne organizować, pełne pole do popisu dla nowego opiekuna, belkę mu dać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co mazac, bylo minelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz pewna propozycje - Lisowo. Kotlet schabowy wiekszy niz glowa zejna ziemniakow duzo i ceny nie tragiczne. Obsluga mila, jak zawsze jade znad morza to pozycja obowiazkowa dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności