Skocz do zawartości
Slyzgy

Stare zużyte opony gdzie jes wyrzucić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 4 opony leżą od dłuższego czasu w piwnicy zastanawiam sie czy można je wyrzucić do pobliskiego śmietnika osiedlowego ?

 

Czy tez moze wulkanizacje muszą przyjąć od nas ? Co możliwe ze zarabiają na nich sprzedając do bieżnikowania

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyrzuc gdzies w lesie.

 

 

 

 

 

 

 

hehe, a tak na powaznie to chyba najrozsadniej wywiezc je do zakladu oczysczcania miasta. Mozliwe, ze bedziesz musial bulnac z 2 dynie, ale moze i nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem oddać na tor poznań.

Robią z nich przecież osłony na bandy.

Wyśmiali mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza lepsza wulkanizacja przyjmie oponki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsza lepsza wulkanizacja przyjmie oponki.

 

 

za drobna oplata ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za drobna oplata ........

U mnie 10 zł od sztuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pojedziesz i zagadasz z nimi to wezma je bez problemu. ja swoje pare lat temu zostawilem bez zadnego placenia jak zmienialem kola na zimowki. Wiec wystarczy podjechac i zapytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony zgarną za darmo w każdym normalnym zakładzie wulkanizacyjnym, sprzedają je do bieżnikowania albo do firm przerabiających je na nawierzchnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 5 lat temu jak pracowalem w firmie wulkanizacyjnej nie bylo problemu spokojnie bym zabral od ciebie te opony bo raz na miesiac przyjezdzal koles i zbieral do bierznikowania stare opony podjedz jak koledzy pisza i poprostu zagadaj i zostaw stare opony jak trafisz na normalnych ludzi to jeszcze podziekuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w aso przy wymianie opon, stare wzięli za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na podwórku giga kupę opon z kilkudziesięciu lat od ciągnika roweru przyczepy no i oczywiście samochodu mojego ojca no było ze sto sztuk chyba razem ale przed weselem moim zadzwoniłem do gościa z anonsów lubelskich i przyjechał pomogłem mu tylko załadować zabrał za darmo nic nie chciał podziękował i pojechał a jak się pytałem co z tymi oponami będzie to powiedział że je mielą i dodają do )i tu aż mi nogi się ugięły) węgla z bogdanki jakiegoś miału i jeszcze gdzie sie da ale to pojechało wszystko do bogdanki. haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Opony oddajemy do Strażaków. Z tego co słyszałem, powinni przyjąć za darmo. Tydzień temu wywiozłem tam z 8 sztuk śmietników.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jaj wystawiłem micheliny 195/65 r15 stan bieżnika 2,5 2,5 3,5 3,5 na alledrogo za 100zł z wysyłka i na 4 dzień je sprzedałem :bleble

Aha... wysyłka mnie kosztowała ~20zł dhlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności