Skocz do zawartości
zielonyB5

Radio VoiceKraft VK 9889 Mosffet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przegladajac allegro trafilem na ten odtwarzacz:

http://allegro.pl/voice-kraft-vk-9889-mosffet-rds-mp3-usb-sd-kurier-i1906879301.html

 

Miał juz ktos z Was stycznosc z odtwarzaczami tej firmy? Lub nawet z tym modelem.

Jak ogolnie ma sie firma do jakosci dzwięku. Pytam poniewaz szukam odtwarzacza do swojego paska i wybor wacha sie miedzy uzywanym a nowym tak jak tutaj, wiadomo gwarancja i te sprawy.

Mam transmiter firmy VoiceKraft i trzyma sie bardzo dobrze, znajomy ma tube tej firmy i tez nie narzeka.

 

Radyjko bedzie mialo za zadanie wspolpracowac z ori glosnikami i sykami VW.

Być moze Wy wyczytacie z tego jakies dane bo jak dla mnie to czarna magia ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał juz ktos z Was stycznosc z odtwarzaczami tej firmy

 

Broń Boże !!!

 

Jak ogolnie ma sie firma do jakosci dzwięku

 

Tak jak Kasprzak do Technicsa

 

Pytam poniewaz szukam odtwarzacza do swojego paska

 

Szukaj dalej ale tą firmę oraz podobne typu Boshmann, Pyle omijaj szerokim łukiem

 

znajomy ma tube tej firmy i tez nie narzeka

 

No tak tuby są dobre zwłaszcza te kartonowe

 

Radyjko bedzie mialo za zadanie wspolpracowac z ori glosnikami i sykami VW.

 

To swojego zadania nie spełni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukaj dalej ale tą firmę oraz podobne typu Boshmann, Pyle,

 

No czytajac lekture internetu to Boschmann tez za ciekawym wyborem nie bedzie.

Wszędzie pisza, ze to nie odpowiednie ale - pisza to tylko i wylacznie ludzie ktorzy tego nie mieli.

Cos czuje, ze w nastepny weekend wybiore sie i oprocz odwiedzenia marketu nie dla idiotow odwiedze i tego sprzedawce.

 

 

A jak sie ma peiying? Brat ma to radio w asterixie i dziala juz kilka lat a jakosci dzwieku nie mogeocenic bo maglosniki do d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak sie ma peiying

 

Tak samo jak cała reszta

 

Wszędzie pisza, ze to nie odpowiednie ale - pisza to tylko i wylacznie ludzie ktorzy tego nie mieli

 

Mieli i chcą przestrzec kolejnych jeleni przed kupnem tego chłamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ok - idziesz w dobrym kierunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie znajomi wybili mi z glowy tego VK. I chyba skusze sie na cos markowego, ale nizszej klasy. Melomanem nie jestem, jak dla mnie kaseciak sony z 1998 roku z transmiterem potrafil grac ladnie takzeucho teznie wymagające... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary markowy sprzęt zawsze charakteryzuje się małą awaryjnością i jakością, nawet kaseciak.

Poszperaj w markowym sprzęcie Alpine, Pioneer, Clarion, Kenwood, Sony, JVC i kup coś z tych marek, nawet używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram wiem cos o peyingu:) i wiem bo sam mialem :)sluchaj rad kolegi Cinula:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajne radyjko

 

Tu masz małą prezentację, bo sam takiego używam

 

 

 

... ale kolega szuka czegoś w cenie do 200 zł z tego co zdążyłem się zorientować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu masz małą prezentację, bo sam takiego używam

 

 

 

... ale kolega szuka czegoś w cenie do 200 zł z tego co zdążyłem się zorientować :)

 

sprzeda ori które pewnie ma, dołoży 150 i będzie miał clariona z allegro, używkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gorąco polecam radia Sony np. takie http://allegro.pl/sony-cdx-gt33u-z-usb-mp3-i-pakietem-6-gratisow-i1910576801.html Prosta i intuicyjna obsługa, (kolega ma Pionieera i ciężko się go obsługuje w czasie jazdy), ładnie gra, wiem bo sam mam takie radio tylko model cdx -gt31U, w zasadzie niczym się nie różnią poza jedna literka w nazwie. Podłączone mam pod nie dwa głośniki 16cm GMS w tylnych drzwiach, dokładnie takie http://allegro.pl/glosniki-gms-662-nowe-gwarancja-jakosci-wyprzedaz-i1913688959.html i dwa jakieś oryginalne w desce pod szybą. Bas jest dość twardy i szybki ale da się słuchać ja nie narzekam. Kolega w pasku b5 ma tez sony ze wzmakiem i tubą i też bardzo ładnie waliło, nawet nie dudniło. Radio mam juz 3 lata i wyjmuje je zawsze jak zmieniam auto. Takie jest dobre. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności