Skocz do zawartości
bobber_87

Problemy z elektryką

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam mały problem z moim Passatem 1.8T AEB '97 variant a mianowicie od jakiegoś czasu zaczęła mi szaleć elektryka na początku nie zamykały się wszystkie drzwi z centralnego ale po paru przyciśnięciach pilota załapywał. Przy zamkniętym samochodzie alarm zaczyna wyć bez powodu po chwili przestaje i sam odblokowuje drzwi .

Kolejna dolegliwością jest to że po zgaszeniu samochodu i zamknięciu po jakimś czasie zapala mi się lewy kierunkowskaz (z przodu i z tyłu). Jest to trochę uciążliwe bo murze odłączać akumulator na noc i rano już jest dobrze. Dostałem się do modułu komfortu skrzynka była trochę mokra ale po wysuszeniu wszystkiego i wyczyszczeniu styków wydawało mi się że jest już ok.... no niestety moja radość trwała krótko bo tylko 2 dni . Moje pytanie brzmi następująco: czy te dwie dziwne dolegliwości są powiązane ze sobą i czy jest jakaś możliwość odłączenia alarmu ??? Bezpieczniki sprawdzone i są ok.

Bardzo proszę o pomoc i z góry Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może moduł komfortu wariuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam mały problem z moim Passatem 1.8T AEB '97

 

Nie ma to jak zarejestrować się i zadawać pytania zamiast przeczytać regulamin i poczytać forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam mały problem z moim Passatem 1.8T AEB '97 variant a mianowicie od jakiegoś czasu zaczęła mi szaleć elektryka na początku nie zamykały się wszystkie drzwi z centralnego ale po paru przyciśnięciach pilota załapywał. Przy zamkniętym samochodzie alarm zaczyna wyć bez powodu po chwili przestaje i sam odblokowuje drzwi .

Kolejna dolegliwością jest to że po zgaszeniu samochodu i zamknięciu po jakimś czasie zapala mi się lewy kierunkowskaz (z przodu i z tyłu). Jest to trochę uciążliwe bo murze odłączać akumulator na noc i rano już jest dobrze. Dostałem się do modułu komfortu skrzynka była trochę mokra ale po wysuszeniu wszystkiego i wyczyszczeniu styków wydawało mi się że jest już ok.... no niestety moja radość trwała krótko bo tylko 2 dni . Moje pytanie brzmi następująco: czy te dwie dziwne dolegliwości są powiązane ze sobą i czy jest jakaś możliwość odłączenia alarmu ??? Bezpieczniki sprawdzone i są ok.

Bardzo proszę o pomoc i z góry Dziękuje

 

Idziesz na łatwiznę ale i tak Ci pomogę . Wchodzisz na forum , dział passat b5 i temat woda w samochodzie . Poczytaj sobie co może się dziać przez zalanie komfortu . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że może i wygląda to tak jakbym szedł na łatwiznę ale czytałem już działy dotyczące "passat b5 i temat woda w samochodzie" niestety nic nie pomogło. Nawet przeniosłem moduł w inne miejsce i teraz znajduje się za bezpiecznikami(bo wydawało mi się że gdzie jak gdzie ale tam to raczej musi być sucho).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam passata b6 i chciałbym do niego założyć gniazdo do przyczepki na 7 pin a jest zamontowane 13 pinowe vestwalia czy ktoś może mi pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam passata b6 i chciałbym do niego założyć gniazdo do przyczepki na 7 pin a jest zamontowane 13 pinowe vestwalia czy ktoś może mi pomóc

 

Kup sobie przejściówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności