Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

RSAP czy HFP czy jedno i drugie? Ma mieć streaming audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to dokladnie Streaming audio...? (BT-audio) puszczanie muzyki z tel? - jesli tak to moglo by tez byc i zeby dzialalo poprawnie z galaxy s5, s6, s7....

Edytowane przez mireckino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie to. Jeśli chcesz to mieć to niestety w grę wchodzą albo rozwiązania nieoryginalne (Kufatec, Mobridge) albo oryginalny zeatatdo białych zegarów plus konwerter CAN :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, dokładnie to. Jeśli chcesz to mieć to niestety w grę wchodzą albo rozwiązania nieoryginalne (Kufatec, Mobridge) albo oryginalny zeatatdo białych zegarów plus konwerter CAN :(

 

konwerter can do bt audio na oryginalnym zestawie, pierwszy raz słyszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boziu.... A bez tego? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało słyszałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mało słyszałeś...

 

I szukajki używać też się nie chce... co za lenie... http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=147082

 

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, ale w tym linku jest tylko mowa o module FISCON za 300 EUR. Czy to ten konwerter can, czy masz coś innego na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie to cholerstwo ale rzeczywiście działa. Montowałem w 2 samochodach i obydwaj kierownicy zadowoleni a już ładnych kilka miesięcy minęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak nie ma jak jest napisane o konwerterze. Nie ma linku ale na Twoją specjalną prośbę proszę bardzo http://www.carsystems.pl/fis-link-can-box-converter-for-red-dot-matrix-fis-and-new-bt-modules,id687.html

 

Już lepiej tylko 120 EUR, ale w opisie jest napisane, że działa tylko z nowymi modułami 7P6 i 3C8.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że się przypomniałeś, bo ze łba mi wyszło kompletnie

 

Tutaj http://www.sovag.fr/index.php/marque-vw/equipements/telephones-bluetooth jest fajne zestawienie. Oczywiście jak zawsze ma jakieś błędy - pokazują na przykład 5P0862335D jako moduł do białych zegarów a on obsługuje czerwone a nie białe ale poza tym więcej nie znalazłem.

 

Dopiero tera po pracy poczytałem tą stronke i jestem dużo mądrzejszy :D Dzięki i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już lepiej tylko 120 EUR, ale w opisie jest napisane, że działa tylko z nowymi modułami 7P6 i 3C8.

Dokładnie - pozwala na ich użycie w autach z czerwonym FIS. Nie chcesz RSAP to bierzesz 7P6, chcesz to bierzesz 3C8. W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - pozwala na ich użycie w autach z czerwonym FIS. Nie chcesz RSAP to bierzesz 7P6, chcesz to bierzesz 3C8. W czym problem?

 

Wszystko ok., wynika tylko, że dla starych modułów nokii nie ma już ratunk.u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale stare stare moduły Nokii raczej natywnie wspierają czerwone zegary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy przy nagrywaniu softu na cd też trzeba nagrać plik obrazu? czy po prostu nagrać plik iso na cd i ma działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywasz obraz na plyte

 

jak nagrasz plik obrazu jako dane to jak chcesz zeby to dzialalo?przeciez nie ma zdaje sie jeszcze zadnych urzadzen ktore same z siebie potrafia zamontowac plik iso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli to co ściągnąłem od pab567 z chomika to nagrywam na płytę od razu i ma być ok? proszę o jednoznaczną odpowiedź i proszę nie ironizować bo z pewnością każdy z tutaj obecnych geniuszem nie był na początku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrać plik obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie moze kto we Wroclawiu, albo gdzies nie daleko moglby wlozyc w miejsce skradzionego RCD 510 nowa sztuke RNS 510? Chodzi mi o calkowity serwis: kupno navi, poprowadzenie kabli itp... Bede wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności