Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ciut wczoraj - S8 koło Janek nie ma ani na EAST, ani na WEST. Nawet w budowie nie ma - jechałem po polu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w Skierniewicach na jednym z rond też brakowało jednego nowego wyjazdu na obydwu mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pliki na mapach datowane są na dzień bodajże 30.07.2015 to trudno spodziewać się najnowszych, ostatnio oddanych do użytku dróg. To nie AutoMapa, która aktualizowana jest co dwa miesiące. Nie sądzę żeby w Europie sieć nowych dróg rozwijała się w takim tempie jak u nas dlatego te aktualizacje są przeprowadzane raz w roku. Byłem ostatnio w Częstochowie i na mapach jest już nowe skrzyżowanie i prowadzi ładnie przy McDonaldach.

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy są z pierwszego kwartału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem troche zielony z RNS 510 ale zdobylem takie dane mojego radyjka:

SW 3810

1T0035680D

 

Moje pytanie jest nastepujace: czy mapy V13 beda dzilac na tym sofcie?

ewentualnie jaki soft moge wgrac bez koniecznosci kodowania radia.

 

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam z mojego chomika 5238 z podziałem 60-35-5. Wprawdzie stracisz muzykę ale na pewno będziesz mógł zainstalować nowe mapy (bo 3810 to prehistoria z bugiem przy prowadzeniu przez ronda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5238 możesz wgrać tylko wywali Ci muzę i mapy

 

mapy sobie wgram v13 wiec wszystko bedzie w porzadku, muze wywali ale dzialac bedzie np radio/aux?

 

dodam, ze soft 5238 by josi

Edytowane przez konda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie bede musial kodowac radia na tych softach?

i nie ma tam przy tych softach mojego 1T0035680D tylko 1T0035686D

Edytowane przez transformator1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są wersje końcowe... Nie powinno być potrzebne kodowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Navi. Naciskasz SETUP i trzymasz do 3 ekranu

 

A jeżeli nie przechodzi do trzeciego ekranu ?

 

A co do nowych map to zauważyłem przynajmniej w moim przypadku wcięło mój adres ale na Sygicu którym mam w fonie też .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że musisz VCDSem włączyć Menu serwisowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....

 

Nagrałem mapę v13 i nie było wyboru czy chce z płyty czy na dysk tylko odrazu zaczęło wgrywać a mam za stary soft i nie wygrywa się tylko zatrzymuje,jak usunąć ten proces żebym mógł korzystać z mapy DVD bez wgrywania na dysk

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz wgrywać V13 na dysk to musisz na dysku mieć zainstalowaną starszą wersję a wtedy za każdym razem będzie się pytać czy chcesz mapę zainstalować na HDD czy chcesz korzystać z mapy w napędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcesz wgrywać V13 na dysk to musisz na dysku mieć zainstalowaną starszą wersję a wtedy za każdym razem będzie się pytać czy chcesz mapę zainstalować na HDD czy chcesz korzystać z mapy w napędzie.

 

aha,no to okej :) a tak z ciekawości są jakieś minusy korzystania z mapy na DVD a nie z dysku ? Oczywiście oprócz tego ze trzeba wkładać płytę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha,no to okej :) a tak z ciekawości są jakieś minusy korzystania z mapy na DVD a nie z dysku ? Oczywiście oprócz tego ze trzeba wkładać płytę :)

 

nie ma pod dwoma warunkami:

1. prawidłowo nagrana płyta z mapami

2. w pełni sprawny napęd

mając wgraną na dysk East, zrobiłem bez problemów Hiszpanię na West z płyty............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma pod dwoma warunkami:

1. prawidłowo nagrana płyta z mapami

2. w pełni sprawny napęd

mając wgraną na dysk East, zrobiłem bez problemów Hiszpanię na West z płyty............

 

Panowie nie wiem jakim prawem ale rns bez problemu wgrał v13 (trzeba bylo zaczekać z 1,5h) na soft z 2008 roku :padaka

Chyba jednak trzeba zostawić paska ! :D :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam z mojego chomika 5238 z podziałem 60-35-5. Wprawdzie stracisz muzykę ale na pewno będziesz mógł zainstalować nowe mapy (bo 3810 to prehistoria z bugiem przy prowadzeniu przez ronda).

 

Przyznam, że długo nie ledzę wątku... Czy Twój FW jest TV FREE? czy to już standard w firmware? czy dalej dvd jest zadlokowane podczas jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście VIM czy też TV-Free czy jakkolwiek to nazwiesz jest odblokowanie. No chyba że zaczniesz jeździć powyżej 300km/h ale wtedy raczej sugeruję skupić się na drodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w sofcie 4120a jest też tv-free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności