Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Ok a możesz podpowiedzieć skąd wziąć i jak to zrobić bo niby trochę czytałem ale ile ludzi tyle opinii. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz ISO, wypalasz na CD-R, włączasz radio (o przepraszam - system nawigacyjny), wkładasz płytę, OK, OK. Soft masz na moim chomikuj, hasło idzie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielki pab567, właśnie pobieram

Edytowane przez cedro23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec okazało się że nie wiadomo dlaczego ot tak sobie wywaliło w moim radiu soft.

Dzięki jedynemu zainteresowanemu udało mi sie z tematem poradzić, a mianowicie kolega pab567. Ściągnąłem za jego uprzejmością obraz softu, nagrałem programem Alkohol120% na płytkę Verbatim CD-R, prędkość x24(wolniej nie mogłem zrobić). Po wypaleniu, do auta, włączyłem radio, kombinacja 3 przycisków, włożyłem płytę, 2 x "ok" i czekałem ok 50min. Po udanej instalacji radio ożyło na nowo:beach:. Po włączeniu zapłonu okazało się że na fisie nie pokazuje mi odtwarzanych utworów i brak jest kompasu. I tu znów z pomocą przyszedł pab567, reset radia przywrócił wszystko na miejsce a sam bym na to nie wpadł.

Jeszcze raz ogromne dziękuję i mam nadzieje że i ja kiedyś będę mógł pomóc Tobie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Jeszcze tylko mapy wgraj i finito.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może skąd najszybciej pobrać takie mapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci tu nie odpowie na te pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w salonie VW ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Łysy rozumiem, nie chodziło mi o żaden link

dzięki faqq liczyłem że ktoś taki błyskotliwy post zaraz napisze, mogłeś sobie darować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Spotkałem się z następującym problemem w swojej navi - mapy odczytuje jedynie z płyty DVD, podczas odtwarzania płyty z muzyką na ekranie wyświetla się "System jest uruchamiany" (brak jest panelu umożliwiającego przełączanie się pomiędzy utworami, itp). Karty SD działają, muzykę odtwarzał, ale podobnie jak z płytami CD nie było na ekranie możliwości sterowania.

 

Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to zainstalować soft raz jeszcze. Oglądam zatem jaką wersję softu miałem dotychczas zainstalowaną (po dłuższym przytrzymaniu klawisza Setup pojawia się następujące info):

 

Delivery part number: 1T0035680D

HW: H04

SW: 3810

 

Chciałem wgrać soft 4120, ale pokazuje błąd: "Software loading error (010306)". Zatem chciałem zrobić downgrade do 1100. I tu pojawia się inny błąd podczas instalacji: HDD - Error (255), przy 4% instalacji... Rozebrałem zatem navi i podpiąłem dysk do kompa - nie odczytuje go w ogóle.

 

Po rozebraniu navi na obudowie widzę, że mam następującą wersję:

1T0035680A,

HW: H04,

SW: 1000 (data produkcji luty 2008)

 

Fabrycznie były tam montowane dyski 30GB, powiedzcie, czy ktoś z Was podmieniał ten dysk z 30GB na 40GB?

Nie mogę znaleźć nigdzie do kupienia 30GB, a chciałbym zapytać, czy taka navi załapie dysk 40GB? Jeśli mieliście jakieś doświadczenia z taką podmianką to dajcie znać.

 

Dzięki!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łyknie 40GB bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam problem z instalacją mapy v12 na karcie SD. Pomijając fakt, że poszukuje płyt i nagrywarek z mozliwoscia nagrywania 1x, to płyta, którą wypalilem z obrazem, z instrukcji instalacji map z karty sd, wywala błąd na RNS510 na zdjęciu poniżej. Zmieniałem format z 24 na 12 godzinny, też nic. Może kwestia prędkości nagrywania. Czy ktoś miał taki problem?<a class=uploadfromtaptalk1442310659635.jpg' alt='uploadfromtaptalk1442310659635.jpg'>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sprawdzę. Jeszcze jedno pytanie: jakim programem wypalac płyty? Próbuje cały czas imgburn. Jest jakiś lepszy?

A i jeszcze jedna rzecz. Pisałeś wcześniej, że musi być soft 5238 by josi, ja chyba nie miałem by josi, bo później musiałem zainstalować fix gateway 1200, więc najpierw pewnie musi być ten soft by josi? Ściągnąłem 5274 by josi. Czy ten mógłby być?

Edytowane przez atp2000
Dopisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5274 to tylko wersję c6/c10/c12. Czy wiesz jaką wersję masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na stronie, z której sciagalem firmware. Jest to firmware najwyższy jaki mogę zainstalować w moim rns. Z tego co pamiętam to mam chyba Cx12. Czy o ten symbol chodzi? Dla pewności sprawdzę jeszcze raz. Czyli dla map v12 musi być by josi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na wersję ściągnij soft z mojego gryzonia - hasło na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że masz C14...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. Nie nie mam na pewno c14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszły mi płyty dvd-r dl fujifilm prędkość nagrywania od 2-4, więc zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności