Skocz do zawartości
Michal1980

Spis żarówek wymiennych na LED

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na stanie testową sztuke ledową w czarnej obudowie;) Nie polecam. Ledy są mocne, ale z 10 metrów juz bardzo słabo widać czy one mrugają, czy nie. Jednak żarówka to żarówka. A szkoda by było jakby, było bum i ktoś się doczepił do tych kierunków, bo nie widział że świeca:( Na srebrnym ori odbłyśniku kierunek znika po ok 30 metrach tj. tez nie widac ze mruga. Jesli za autem jest słońce to jak powyżej, jesli przed to jeszcze gorzej:( Do B6 mam nowe czarne kierunki w zderzak, dla bezpieczenstwa na ori zarowce;)

Edytowane przez maryo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie ledy wiec wymieniłem

wymianie podlegały postojówki, miałem dotychczas PHILIPS W5W 5W 12V Blue Vision a załozyłem te: http://allegro.pl/led-canbus-5xsmd-w5w-t10-skoda-vw-seat-can-bus-i2055504190.html różnica jest niesamowita, naprawdę dużo dużo lepiej

 

wymieniłem tez światło cofania na led'a i faktycznie jest różnica ale jakoś bez szału wielkiego, choć jest sporo lepiej w porównaniu z oryginałem

 

wszystko kupowałem od tego misia: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2645105

 

oczywiście bez żadnych błędów spalonej żarówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie kupić pewne oświetlenie led to polecam kolegę tomnik z naszego forum. Kupiłem od niego cały komplet modułów led do podsufitki, wszystko idealnie dopasowane do lampek, świeci bardzo ładnie. Kupiłem też u niego moduły do oświetlenia tablicy rejestracyjnej, żadnych błędów spalonej żarówki. Ogłasza się on w dziale Ogłoszenia i usługi komercyjne.

Wciąż szukam czegoś naprawdę porządnego do światła wstecznego, kupiłem wcześniej, też od tego gościa: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2645105 żarówkę led i jest trochę lepiej ale to nie to! Byłoby może lepiej gdyby nie to, że żarówka w lampie osadzona jest pod ukosem i światło pada na odbłyśnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłoby może lepiej gdyby nie to, że żarówka w lampie osadzona jest pod ukosem i światło pada na odbłyśnik.

 

u mnie leży idealnie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie leży idealnie,

Masz sedana czy kombi? W sedanie idzie pod skosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Irek !

Niektórzy z Was pewnie znają temat i mój projekt Dedykowanych Modułów Oświetleniowych wnętrza( i nie tylko) auta.

Do tej pory dotyczył Passata B5. Od kilku dni dostępne są moduły i do Waszych B6.

Dyskusja o technicznej( i nie tylko :jasne ) stronie projektu toczyła i toczy się tutaj http://forum.vw-passat.pl/threads/104264-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza?p=1342762&viewfull=1#post1342762. Zachęcam do lektury- znajdziecie tam większość odpowiedzi na nasuwające się Wam pytania i watpliwości.

Aby nie zanudzać Was zbytnio, podam tylko kilka najważniejszych zalet modułów:

-szybki montaż(plug&play), bez dodatkowych narzedzi, wszystkie czynności z tym związane są takie same,jak w przypadku wymiany żarówki

-całkowita kompatybilność ze sterownikiem oświetlenia auta

-moduły nie wprowadzają żadnych zmian w dotychczasowej pracy lampek, po zamknięciu drzwi przygasają tak, jak zarówki, nie żarzą

-profesjonalne, estetyczne wykonanie gwarantuje, że lampka wygląda elegancko i orginalnie

 

Kilka zdjęć :

 

020220122172.jpg

 

020220122188.jpg

 

Tu podwiesiłem lampkę przednią na podsufitówce mojej B5:

020220122209.jpg

 

W ofercie znajdziecie też działający, nie powodujący alertu na desce, w rozsądnej cenie, moduł lampki oświetlajacej tablicę rej.

Za kilka dni dostępna też będzie działajaca(nie ulegajaca spaleniu), całkowicie kompatybilna z systemem wykrywania spalonych żarówek, postojówka.

Po za tym w realizacji jest też, biało-czerwony(ledy białe i czerwone) moduł do lampki w tapicerce drzwi.

 

Więcej informacji, wraz ze zdjęciami montażu znajdziecie tu http://forum.vw-passat.pl/threads/104323-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza?p=1579944&viewfull=1#post1579944

http://forum.vw-passat.pl/threads/104323-Dedykowane-Moduly-Led-Oswietlenia-Wnetrza?p=1584326&viewfull=1#post1584326

 

Chętnie odpowiem na pytania, dotyczące strony technicznej projektu.

020220122171.jpg

020220122170.jpg

020220122173.jpg

020220122195.jpg

020220122205.jpg

020220122187.jpg

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz sedana czy kombi? W sedanie idzie pod skosem.

 

Kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam już dłuższy czas oświetlenie kabiny plus moduł oświetlenia lamki rej. w B 6.

Jestem bardzo zadowolony z produktu i kontaku z Tomkiem.

 

Teraz czekam na moduły do lusterek zewnętrznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podrzucić link z pewniakami led do podświetlenia tablicy rejestracyjnej??Po prostu nie chcę kupić czegoś co nie będzie działać lub będzie działało chwilę .... no i żeby nie wyskakiwały błędy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś podrzucić link z pewniakami led do podświetlenia tablicy rejestracyjnej??Po prostu nie chcę kupić czegoś co nie będzie działać lub będzie działało chwilę .... no i żeby nie wyskakiwały błędy ...

 

Kup te od kolegi Tomnik i będziesz zadowolony, ja je mam u siebie już dłuższy czas i wszystko jest ok. Bardzo łądnie świecą i są pewne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie zmienilo w kwestii LEDowych kierunkow? Kto moze cos wyczail nowego - sprawnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te jak widzę mają 42 mm długości a moje stare rurki mają po 37 mm
Wchodzą na styk. Cztery diody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos z Was probowal juz ledowe H7 jako zarowke do swiatel mijania? Podaje link to takiej:

http://www.ebay.co.uk/itm/270845628917?_trksid=p5197.c0.m619

Jakie wrazenia? Czy swieci tak samo mocno jak zwykla H7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem test- prawie nie świeci :) Jak zwykła żarówka ma mieć strumień światła 1350lm-1650lm(1500+-15%) to ledowa ma 210lm, czyli ledwo co :) Zdecydowanie nadaje się tylko na choinkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem test- prawie nie świeci :) Jak zwykła żarówka ma mieć strumień światła 1350lm-1650lm(1500+-15%) to ledowa ma 210lm, czyli ledwo co :) Zdecydowanie nadaje się tylko na choinkę.

 

Tak myslalem, ze do jazdy w nocy kompletnie sie nie nadaje, szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam B6 sedan, chcialbym wymienic podswietlenie tablicy na LED. Czy mam uzyc zarowek 36mm tego typu, ktore wg sprzedawcy pasuja, 37mm, czy 42? Czy jesli wymienie zarowki to wystarczy czy musze podpinac jeszcze jakies rezystory czy cos w tym stylu?

 

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5w5 can bus error free Gdzie kupie taką żarówkę postojową? Musi bys Error free bo inne zapalaja sie i zaraz gasną??10904261_858291790858586_1498920071_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5w5 can bus error free Gdzie kupie taką żarówkę postojową? Musi bys Error free bo inne zapalaja sie i zaraz gasną??

Na allegro szukał :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności